Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik GH szint növelő készítm...

Melyik GH szint növelő készítményt szedjem? Meg ez a GH szint növekedés "növeszt" vagy csak a szintet dobja meg? Ezeken kívül milyen vitaminokat szedjek? AMINT LÁTOD NAGYRA SZERETNÉK NŐNI AKÁRMI ÁRON HA TUDSZ MÓDSZERT KÉRLEK LINKELJ, VAGY KOMMENTELJ!

Figyelt kérdés

(GHenerate+I-GH100c-15000Ft kb 25napra) (Hemotropin-18000Ft) (Hemogex-26000Ft 20napra) (secretagogue citrom-12000Ft kb 30napra)

Nem a leggazdaságosabbat szeretném megvenni, hanem a leghatásosabbat!!!(az orvosok által felírt inyekció egyrészt túl drága(15-20cm kb 400 000FT) másrészt nem hiszem h van olyan orvos aki felírná, mert csak nagyon komplikált esetekre adnak úgy tudom 140cm ig!)

vitaminok:(ezeket szedem C,T,B6, valamint D vitamint is mert sokat vagyok napon és még Mg)

és szedek tovita-t és zöldkagyló kivonatot elvileg ezek is serkentik a növekedést mert a csontok, izületek fejlődéséhez, regenerálódásához szükséges anyagok találhatók meg benne...

lassan 16 leszek/fiú/180cm/60kg


2011. ápr. 26. 14:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
De milyen áron b@szki? Nem fogod fel, hogy ez nem egy veszélytelen eljárás? Csak azoknak csinálja a doki, akiknek igazán SZÜKSÉGÜK van rá. Neked nincs. Apuci, és anyuci adja a lóvét, te meg a hülyeségeidre elb@szod. Az, hogy sanszosan elcs3szed a tested, az engem nem zavar, de hogy valaki ennyire gyökér legyen hozzá....
2011. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 TOMAtm ***** válasza:
ha a magasságod zavar ki kell ábrándítsalak,mivel a csontok nyúlásáért felelős hormonok nem tartoznak a növekedési hormonok közé.ha növi-t szedsz akkor akkor az izomzatod növekszik meg a csontjaid meg csak vastagodnak erősödnek.a magasságodra semmilyen hatással nem lesz.ilyen szert nem találtak még fel.
2011. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

22:47 kikérdezett téged???menj és irogass máshova (inteligens értelmes embereket kérdeztem menj máshova hőzöngeni) és honnan veszed h apám meg anyám adja a pénzt??? van sajátom közel annyi amennyit kérnének érte...

am papám állatorvos és megkérdeztem tőlle és létezik(igaz ő állatoknál tudja h a marhákat olyannal etetik amerikában amiket majd utána levágnak és ugyanígy bekerül az emberi szervezetbe és e miatt is növekedik az átlag magasság)

...és szted megnézed amerikai bedobókat Loul Deng, Kevin Durant olyan hosszú kezeik vannak h az normális embernek nem nő szóval 100% h van ilyen orvosi inyekció...ami magasságra is növeszt mind 2 gyerek 2m5centi felett van...

2011. ápr. 29. 12:29
 14/24 A kérdező kommentje:
TOMATm akkor a csontok nyúlásáért felelős hormonok hova tartoznak???
2011. ápr. 29. 12:31
 15/24 lóf4szJankó válasza:
Majd ha fogod tudni pontosabban hogy mi ez a szer amitol lehet noni magasagra egy +10centit ,ird mar le legyszives ...engem is erdekelne ,en is elfogadnek meg +10centit.
2011. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
oké...kb 4hónapja keresem de tényleg napi szinten könyvekben is de főként neten...
2011. ápr. 29. 20:44
 17/24 TOMAtm ***** válasza:
amit állatoknak adnak és a papád is fel tud irni az a boldenon vagy más néven boldebolin.de ez nem egy drága szer,hanem csak egy szteroidszármazék amit kutyáknak meg marháknak,lovaknak adnak h nagyobbra nőljenek.egyebet nem vagyok hajlandó segíteni,mert nemhiszem h jó irányba gondolkodsz és egyátalán nem javaslom h ilyenneket használj.elégedj meg azzal amit a természet adott.
2011. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
te beteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeg vagy most komolyan azt hiszed h én állat vagyok????:DDDDDDDDDDDDDDDDDD mikor ennék meg kutya kajáááááááááááááátttttttttt?? fuuuuuuuuuuuuujjjj ez kb az lenne am sztem összemenne aztán nézhetnék én csak tutira megyek és idáig kb semmilyen irányba nem haladtam....xD
2011. ápr. 29. 21:18
 19/24 A kérdező kommentje:
TOMATm vegyük fel a kapcsolatot normálisnak tűnsz és okosnak is írtam már neked...nézd meg mailed légyszi
2011. ápr. 29. 21:20
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha abból a kommentből annyit szűrtél le, hogy az kutyakaja, akkor sajnos nem csak ebben vagy reménytelen. TOMAtm: remélem nem segítesz neki semmi hülyeségben, nagyon nem jó irány amin most elindult, és ha táptalajt is kap a baromság, akkor már nem lehet kiirtani. Ha nem kap semmi értékelhetőt, akkor talán nem gondol rá annyit, és kinövi, és évekkel később röhögve gondol majd vissza, hogy mennyire hülye volt.
2011. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!