Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges az, ha 1 héten...

Egészséges az, ha 1 héten keresztül CSAK gyümölcsöt eszek?

Figyelt kérdés

Jön a nyári szezon és szeretnék tisztító kúrát csinálni a bőröm érdekében és persze 1-2kiló leadásában. Károsítom a szervezetem azzal, ha nem eszek szilárd ételt?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 5. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen! Ne a kaján sporólj, hanem inkább mozogj. Az az 1-2kiló nem sok. Inkább naponta 1órát mozogja, menj suliba gyalog, körgorival. Vagy bicajozz este!
2011. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem egészséges. Nem véletlenül vagyunk mindenevők.
2011. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a gyümölcsök maximum 2 vitamint tartalmaznak. Vannak olyan vitaminok amiket naponta be kell vinni a szervezetünkbe. ha ezek elmaradnak több napig vitamin hiány lép fel elég kellemetlen tünetekkel.: SS
2011. máj. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha egy hétig csak gyümit eszel,akkor sem lesz semmi bajod,nagyon jól elvan a szervezet azon is ,semmi maradandó károsodásod sem lesz tőle . Max leadsz néhány kilót,de azt is könnyen visszahízhatod,ha akarod.
2011. máj. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a fogyás érdekében ennék gyümölcsöt hanem a BŐRÖM miatt! Csak gondoltam, ha 1hétig nem eszek mást akkor biztos fogyok tőle. Azért köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 5. 08:58
 6/9 Molly086 válasza:

Szia!


Szerintem nyuggodtan vágj bele, bár én az 1 hetet soknak találom. De ha nem is 1 hétig csinálod, hanem néhány napig, már az is jó. Amúgy ajánlott is időközönként valamilyen tisztítókúrát végezni. Állítólag nagyon hatásos a Dr. Steinberger féle ivólékúra. 5 napos, minden nap más lötyit kell inni. Keress rá neten, gyógyszertárakban is lehet kapni.

2011. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudja az első hogy a kérdező suliba jár? És ha vén mammer? A bőrről arra is lehetne gondolni...
2011. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem a ha bringával v gyalog mész suliba azzal semmit se fogysz - hacsak nem 10-15km-re laksz az iskolától - én télen-nyáron mindenhová bringával járok és semmi(egészségesen táplálkozom). Az sem egészséges ha csak gyümölcsöt eszel mert bizonyos vitaminokat csak hússal lehet bevinni.
2011. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

bodo88-nak! Köszönöm szépen a kedves választ! :-)

És a többieknek is nagyon köszönöm! :-)

2011. máj. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!