Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A családotokban mindenki el...

A családotokban mindenki el tud menni reggel nagy wcre? Mit csinaltok ha nem? Jobban hizik az ember ha szorulásos?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 08:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A szorulás a nem megfelelő táplálkozás jele.
2011. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én világ életemben szorulásos voltam, és nagyon vékony. A kettő között nincs összefüggés. A családunkban mindenki máskor jár, nekem rendszerint csak 2-3 naponta megy, akkor is délután.
2011. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%
Akik egy héten egyszer, meg 2-3 naponta járnak Wc-re, azok remélem tudják, hogy nincs minden rendben odabent.Főleg, ha rendesen esztek, akkor az a salakanyag napokig pang bennetek?Belgyógyász, gasztroenterológus tud segíteni, mert előbb-utóbb ennek következményei lesznek, még ha ti nem is érzitek, hogy baj lenne.
2011. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
En vagyok az egy heten egyszer lany. Beszeltem orvossal, kiprobaltam gyogykeszitmenyeket (korpa, szilvale tomenyen, meleg viz citrommal, gyogyteak) dietakat (feher liszt, cukor kizarva, csak gyumi cukor, napi 3 liter viz, egyebkent szaradtam mar ki, tehat a 3 l nekem alapjaraton kell), de semmi. Ok se tudjak mi bajom, pedig korhazban is voltam mar, mert indokolatlanul gyullad be neha a nyirokcsomom, akkor beszamoltam errol is, de okosat nem tudtak mondani. Hat ennyi. Van ismerosom, o kb. 4 havonta menstrual, 35 eves es van 2 okos, szep kisfia. Nem rakos, panasza nincs, evek ota ez van nala. Vannak ilyen esetek.
2011. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Azért a menstruáció, meg a heti egy kaki nem egy és ugyanaz.Utóbbi egy méreganyag, aminek ki kell ürülni a szervezetből, mert mindenféle baktériumok táptalaja.De ha a doki azt mondta neked, hogy így O.K., akkor jó.
2011. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

párom reggel fél órára befoglalja a fürdőt...én pisilni elszaladok mig issza a kávéját

egyebet napközban amikor ránjön,nincs beidőzitve reggelre mint neki,és akkor sem kell 2 percnél több

N

2011. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ma 09:34


Én is voltam vele orvosnál, és azt mondta, hogy ha 2-3 naponta kell, az még normális, csak lassú az emésztésem. Plusz én nem szoktam sokat enni (kiskoromban sem ettem sokat). Viszont amióta próbálok többet inni, azóta legalább nem olyan kemény, hogy aranyerem legyen tőle, de attól még nem megy gyakrabban.

2011. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is és párom is többször megyünk egy nap nagyvécézni. Általában reggel és délután. Nem vagyunk elhízva, sőt... rendesen eszünk, egészséges ételeket. Sok folyadékot fogyasztunk (ásványvíz, leves).
2011. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Bajer ***** válasza:
Ha nem tudok minden reggel wc-re menni, nekem nem probléma. 2 naponta kell délutánonként, szorulásom nincs, hízásra hajlamos vagyok. Apámmal csak 1-szer fordult elő, hogy reggel, délután és este is gyurmázott, de amúgy mindig reggel megy.
2013. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!