Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valami tipp hogy többet igyak?

Valami tipp hogy többet igyak?

Figyelt kérdés
a másfél liter általában megvan minden nap.de többet nem nagyon birok inni..pedig próbálok töllem ezis jó teljesítmény hogy ennyi lemegy. Régen durvább volt. Gyerekkorom óta tiszta narancsbőr a lábam, részben örökletes úton mert anyámnak is ilyen. Látom magamon azokat a jeleket hogy ennyi víz nem elég pl a nyelvböl is meglehet állapítani meg egy két dologbol még..de olyan nehéz mert akkor állíndóan a wc-n ülök ha többet iszok. 23l 174/80 amúgy fogyózok meg tornázok is mellé. Bármiféle hasznos tanáccsotok van nagyon megköszönöm!
2011. júl. 12. 18:32
 1/3 anonim válasza:
Ha minden órában megiszol két pohárral akkor bőven meglesz a két liter is. Nekem ez segített :)
2011. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én addig nem tudtam sokat inni, amíg ásványvizet vagy csapvizet ittam...egyszerűen iszonyat mindegyik. Aztán pár évvel ezelőtt beruházott a család egy víztisztító berendezésre, abból a vízből még 5 litert is meg tudok inni. Javaslom, tegyél szert egy vízszűrő kancsóra, nagyon jó lágy vizet tudsz vele csinálni, abból lecsúszik amennyit csak akarsz :D másrészt olcsóbb is, mint az ásványíz. Én kitöltök reggel 2 X 1,5 litert, és kb délután 4ig elfogy.
2011. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm ezek jó ötletek:)
2011. júl. 12. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!