Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni, de mégis hogyan? Már...

Hízni, de mégis hogyan? Már annyiszor próbáltam. (több lent)

Figyelt kérdés

Már régóta próbálkozom hízással, de eddig soha nem jött össze. Igazából a probléma, hogy akárhányszor próbálok többet enni, mindig rosszul leszek tőle. nagyon elkezd görcsölni a hasam, utálom. legutóbb is megettem egy hatalmas pizza szeletet, a végén már úgy kellett magamba tömködni. de mondogattam magamban, hogy megeszem, azért is. hát aznap meg is lett a hatása... még nagyon régen kipróbáltam a béres cseppet, azt hallottam, hogy az még az étvágyat is meghozza (mert néha az sincs), de nem igazán segített. nagyon örülnék már + 5 kilónak is. egyébként voltam orvosnál, vérvétel,hasi ultrahang, stb., de minden rendben volt.


165 cm, 45 kg. 18/L


2011. aug. 8. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Tömj be 2kiló cukrot.
2011. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy több kcal-t kell bevinned a szervezetedbe naponta mint amennyit elfogyasztasz.
2011. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok vele mint te én már híztam 2 kilot:)


én követem az egészséges legyen de mégis hízlalóbb kajákat:)

leírok egy pár pl hátha segítségedre lesz


reggeli: teljes kiőrlésű kenyér+felvágott(csirke, pulyka főleg) sajt+zöldség, vagy tojás, körözött, zöldségkrémek, fűszeres vajkrémek+zöldségek

házi készítésű péksütik(heti2-3) olyan mint gyümölcsös-kakaós kalács, zabpehelysütik házi lekvárral, paradicsomos-gombás pizzáscsiga, sajtos pogácsák, túróstsáka almával-fahéjjal-mazsolával+tej

tej+müzli+olajos magok(mandula, mogyoró, dió-a sima naturt szoktam én)


tízórai szoktam enni megitn vagy a reggeliból és/vagy valamilyen gyümölcs-a banán, szőlő főleg jó


ebéd: leves+főttétel+desszert

pl zöldséglevesek tésztával, paradicsomleves, gyümölcsleves, sárgaborsó-lencse-bab leves, gulyásleves, karfiol/karalábé, husos levesek

utána vagy főzelékek(paradicsomos káposzta, sárgaborsó, lencse, spenót, tök, sóska) krupmli, rizs, valamilyen egytálétel pl rizseslecsó, paprikáskrumpli, rakott karfiol,rakott krumpli, paradicsomos húsgombóc+főtt krumpli, tészták(sajtos-tejfölös, bolognai, zöldséges, gombás-sajtos, mákos, diós, túrós, káposztás, krumpli, lekváros) husok roston sütve, párolva, hozzá valamilyen zöldségköret akár savanyú is, pörköltök, tepsis husok, tepsis halak,

desszert: mákosguba, pite(én főleg jó sok gyümölcsöst vagy túróst szoktam enni) tejberizs, rizskoch, túró-szilvásgombóc, mákosguba, fahéjas nudli, pudingok babapiskótával, tejkrémes szeletek, joghurt-túrótorták


uzsonna nálam az minidg gyümölcssaláta volt rajta 2-3 marék piritott mandulával+1ek mézzel és a tetejére borítottam egy pohár natur joghurtot


vacsorára pedig ebédből és a reggeliből válogattam


lefekvés elött pedig egy bögre mézes-langyos meleg tej


ezek sok féle ételek tudod őket variálni hogy mindennap más legyen így mindent megkap a szervezeted

persze mellette igyál is vizet

2011. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez nagyon sok minden, tudok belőlük válogatni. köszi :)
2011. aug. 9. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!