Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez hülye kérdés, mert az emberek nagy része fogyni akar. De velem ez pont fordítva van, kiskorom óta vékony vagyok. Most 170 cm és 46kg ami "kórosan sovány". Akármennyit eszek, nem tudok meghízni. Valami ötlete nincs valakinek, amivel felszedhetnék pár kilót? [gyógyszer nem kell és orvoshoz se akarok menni!] :) előre is köszönöm. 15/L
2011. aug. 10. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne hízni akarj, mert az az egészségtelenség jele, fokozatosan építsd ki a megfelelő izomzatod.

Elhízásból csak tovább kellemetlenségek fognak adódni, inkább lépésről lépésre mozgással és megfelelő táplálkozással alakítsad ki a megfelelő tömeged.

2011. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit az első írt, hülyeség!!! Aki túl vékony, annak kell egy kis zsírt felszedni, annak semmi köze nincs elhízáshoz-.- egyél rendszeresen, egészséges kajákat, relatív sokat, persze ne edd magad halálra. Emellett sportolj is sokat, akkor egészségesebben fogsz kinézni. A napi 5-6szori étkezés jót tenne. Pl:

reggeli: 2-3 szelet teljeskiörélsű kenyér, amivel akarod, lehet lekváros, szalámis-sajtos, paradicsommal, paprikával, mellé egy pohár kakaó vagy narancslé

tízórai: banán, egy túrósbatyu/kakaóscsiga, joghurt

ebéd: egyél levest, és másodikat is, legyen benn hús, zöldség, köret, utána egyél egy kis banánt, szőlőt

uzsonna: szendvics, joghurt, gyümölcslé

vacsi: ami jól esik tulajdonképpen, de ne legyél túl tele, hogy tudj aludni, viszont lefekvés előtt még nyugodtan elrágcsálhatsz egy kis kekszet egy pohár tejjel/kakaóval

És tényleg mozogj is mellé, akkor nem csak kicsit több kiló leszel, hanem csinos is.

2011. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A női testen idálisan a fenéken és a comb felső részén található zsír többlet, ez az egészség jele, ami szülés esetén szükséges. Máshol zsírpárnák nem a természetesség jele.
2011. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tehát nem azt mondtam túl vékonynak kell lennie, csupán egészségesen kell tartalmazni zsírt, egészséges helyen. A túlzásba vitt elhízás visszaütne.

Egyébként rendben van amit írt az előttem hozzászóló.

2011. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Belegondolva igaz, hogy 46 kg-osan tényleg egyáltalán nem fenyeget az elhízás veszélye, de túlzásba sem szabad esni.
2011. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sportolj:az izom is sokat nyom a latba, hidd el!
2011. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!