Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnák hízni?

Hogyan tudnák hízni?

Figyelt kérdés
175 cm magas vagyok és 55 kg. a lábaimon kívül minden vékony . szeretnék hízni és azt a testőmeget izommá alakítani a hasamon és a karomon,milyen étrend lenne a lejobb hogy hízzak mondjuk egy 10 kgot jó lenne, de ha kevesebb az se baj.interneten nem lehet összeálítani valami profival étrendet? és milyen gyakorlatok lennének jók az izmok fejlesztéséhez ?( gép nélkül és kondi nélkül)15/F Helyesírásért bocsi :) és még egy mi a vélemény a fehérje "porokról" stb?
2011. aug. 10. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyik barátom elkezdett parkourozni abban erősödött meg nagyon. Amúgy meg futás, hasprés, fekvőtámasz stb...


Szerintem össze lehet állítani étrendet interneten profival, csak annak meg is kéri az árát.


A fehérje porról meg az a véleményem, hogy hiába isteníti a sok kondis én nem szedném. Pláne nem 15 évesen. Esküsznek a poraikra, de szerintem egy melós aki világ életében építkezésen dolgozott többet meg tudna emelni mint ezek a felfújt hülye gyerekek...

2011. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ki az a jancsi? ***** válasza:

fehérje helyére sok szín húst egyél napi 2x legalább proteinnek tojásrántotta fehérjéből(elégfos ize van de megéri) +baconszalonna jól átsütve reggelire(tojással eggyütt értem)

NEkem ez a napi étrendem fontos a sok zöldség gyümölcs étkezések közt 1 hó alatt 4kiló izom

2011. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
En 171 cm 46 kilo es 17 eves vagyok en is szeretnek nagyon hizni de egyszeruen ilyen a testalkatom lehet ha neked is ilyen ez ellen nem lehet tenni semmit, van aki hizasra alkalmas mi nem tartozunk ezek az emberek koze. En is szeretnek legalabb 5 kilot hizni :(
2011. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fehérjében gazdag étrend: kukorica, lencse, szójabab, bab (hüvelyesek) kombinálása gabonafélékkel: rizzsel, tésztafélékkel; sok olajos-mag fogyasztása: mogyoró, pisztácia, tökmag, lenmag, szezámmag, dió, napraforgó...Változatos étrend ( a saláta is fontos, gyümölcsfélék is fontosak), rendszeres étkezés, rendszeres sportolás + kitartás & türelem
2011. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Első válaszoló. Mert a csirkemellbe vagy a tojásba nem fehérje van szerinted? Ha veszel 1 100% os fehérjét akkor ugyanaz mintha megennél 1 csirkemellet van tojást stb csak több a fehérje benne.
2011. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!