Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ugye ez nem az Anorexia jele?

Ugye ez nem az Anorexia jele?

Figyelt kérdés

184 cm vagyok, és 39 kiló. Alig eszem, rengeteget sportolok, és 21 éves vagyok. Jó munkahelyem van, és a párommal teljesen boldog vagyok. Csak kicsit zavar, hogy folyton kívülállóként tekintenek rám a súlyom miatt...

Ugye ez nem az anorexia jele?


2011. szept. 1. 15:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem jele az anorexiának, EZ ANOREXIA!

184 cm-hez 75 kg. az ideális súly alsó határa, te a fele vagy.

2011. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

De igen.

Te úristen, hogy a fenében vagy még életben ilyen paraméterekkel?!? Ehhez a magassághoz minimum 60 kilónak kéne lenned, még az 50 is rettenetesen kevés, 39-el gyakorlatilag már halottnak kellene lenned!

Híznod kell, de sürgősen! Ha magadtól nem megy, orvosi segítséggel!

16-os BMI alatt már kóros soványság, és a tiéd 12 sincs!!!

2011. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Szerencsére sikerült gépközelbe kerülnöm (a párom behozta a notebookomat a kórházba).

Elmondom mik a fejlemények.

Benntartottak addig ameddig nem hízok meg, legalább 50 kg-ra. Őrülten sokat kell ennem, legalábbis ahhoz képest, amihez szoktam. Még minimum 1-2 hónapig itt kell maradnom. Olyan súlyos az állapotom, hogy rögtön infúzióra kötöttek.

Többet még nem tudok, de köszönöm, hogy segítettetek!!

2011. szept. 1. 16:22
 14/20 anonim ***** válasza:
TEEEE nem a túlvilágról írtad ezt a kérdést?
2011. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok!!!
2011. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyébként nem érezted rosszul magad fizikailag? Mert valami előzménye és következménye kellett, hogy legyen a vékonyságnak!!!???
2011. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hát az az igazság, hogy elég nehéz tinédzserkorom volt, 16 évesen kezdődött ez a vékonyság, akkor lettem szerelmes, és hát nem úgy sikerült ahogy gondoltam, ezért elkezdtem nem enni, és folyton a parkban futottam. Azóta megy ez, és csak 2 évvel ezelőtt vettem észre, hogy mennyit fogytam.

2011. szept. 1. 17:17
 18/20 anonim ***** válasza:

Jaaj szegényem! Jobbulást! Tényleg rettentő vékonyka lehetsz, de csak hidd el, hogy sikerülni fog és akarj hízni és menni is fog!

Fel a fejjel!


20/L

2011. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

És ti ezt beveszitek?

Tegnap 15.22-kor elindult az orvoshoz a kérdező, és 16.22-kor, azaz 60 perccel később már a kórházi ágyból írt, infúzióval, számítógéppel.

A magyar egészségügy nagyon nem így működik, egy óra alatt még beutalót sem kapsz, nemhogy ágyat.

Neki meg már le is csöpögött az infúzió, és már netezgetett.


Kamu kérdés, de nem tudom, milyen céllal. Ez valami tanmese lenne az anorexiás tinik számára?

2011. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kedves 9:37-es. Nagyon sajnállak, hogy nem tudsz semmit tegnapról. De ha nem hiszed, hát nem bánom, nem aggaszt. Csak az számít, hogy én tudom, mi volt, az már cseppet sem érdekel, hogy te mit hiszel!
2011. szept. 2. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!