Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Arról mindenki beszél, hogyan...

Arról mindenki beszél, hogyan kell lefogyni. De én hízni szeretnék. Van valakinek erre egy jó módszere?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 16:37
1 2
 11/20 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben jártam / járok. Semmiképpen ne kezdj el "zabálni" mindenféle egészségtelen dolgot. A sportolás, és sokszori evés (de egészséges kaját) az segít. Amúgy nyugodtan fordulhatsz orvoshoz is: nekem anno felírtak Peritol nevű tablettát, amivel sikerült 1 hónap alatt 1 kg híznom! De sajna nagyon kiütött, mert állandóan aludhatnékom volt. De másoknak bejött, és használt. A korodat nem írtad, de az is számít. Bár a súlyom nem változott, mégis átalakultam 20 és 30 éves korom között... Amúgy meg élvezem, hogy bármikor bármit ehetek! Szerintem fogadd el, hogy te is ilyen vagy!
2011. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
24 vagyok.amúgy már mindent megpróbáltam amit csak tudtam,többen írtátok,hogy sokat egyek,hát már az is meg volt de az sem segített,pedig naponta legalább 6-szor 7-szer is ettem.amúgy arra kíváncsi vagyok hogy pontosan milyen vitamin az a Dr. Lenkei Gábor, mert még azt is kipróbálnám.Amúgy 45 kg és 165 cm vagyoj és lány.
2011. szept. 8. 13:58
 13/20 anonim válasza:
Azt elérheted h a gyomrod kicsit táguljon,amikor úgy érzed pont jól laktál akkor még egyél 1 kicsit.Arra lesz elég ,h többet tudsz enni.A szervezeted nem fogod ezzel becsapni,az annyit fog felhasználni amennyi neki kell. Inkább változatosan ennék,és sportolnék,mozognék;akkor majd eszel is jobban magadtól.A Béres csepp még ami segíthet hízni esetleg.Persze túl zabálással érhető el némi plusz,de az úgysem lesz valósan a "tiéd" és tartós,amint nem csinálod eltűnik rólad,kb mintha a zsebeidet tömnéd ki...csak ott lesz a hasadban és akkorákat fogsz szarni,h lólengésbe kell róla leugrani.
2011. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
ennyi idösen én is ilyen vékony voltam,én is ehettem annyit amennyit akartam,aztàn 27 évesen elkezdtem a centrum multivitamint enni és nagyon gyorsan felugrott 10 kg.egyébként azt mondjàk,ahogy közeledünk a 30 hoz hizunk!
2011. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
fogamzásgátló?
2011. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátló rossz út, még ha lehet hatásos is. A fogamzásgátlásnak más a célja, esetleges mellékhatás miatt ne vegyünk gyógyszert, amivel feleslegesen borogatjuk a hormonháztartást - főleg fiatalon.

Osztom sokaknak a véleményét: aktív élet (mozgás, kirándulás és kajálás. Azonban lehet alkatfüggő is a dolog. És tessék kivizsgáltatni magad! :)

Ahogy Bródy írta, és az Illés együttes előadta: "az ész a fontos, nem a háj" :)

2011. szept. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
40 éves nő vagyok , mindig is vékony testalkatú voltam. Régebben szerettem volna kicsit nagyobb melleket, kis combot, de nem igazán tudtam hízni, pedig mindent megeszek, egyik kedvenc kajám a szalonna. Most viszont tudom már értékelni, mert ennyi idősen sokkal fiatalabbnak nézek ki, részben az alakom miatt is, mert azért nem sovány vagyok, hanem vékony. Nem írod hány éves vagy, de később örülni fogsz annak, hogy nem kúsznak fel rád a kilók olyan könnyen.
2011. szept. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
napi 3szem sörélesztő tabletta vagy más b6-b12 vitamin. ezek növelik az étvágyat. sok hús,kevesebb szénhidrát,gyümölcs zöldség, és a mozgás sem árt!
2011. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is mindig vékony/sovány voltam,mindenki azzal jött,ha majd gyereked lesz meghizol. Na igen,ez addig működött,amig terhes voltam,60 kilóval mentem szülni 28 évesen,abból a baba 3,7 kg volt. Szülés után meg rohamosan visszafogytam,soványabb lettem,mint azelőtt :( Most 30 vagyok és soványabb,mint huszonéves koromban. Ha valaki vékony alkatú,annak keményen meg kell dolgozni minden kilóért. Tanácsot sajna nem tudok adni,valahogy a gyomrod kellene kitágitani,hogy több férjen bele,igyál sokat is,az is segit.
2011. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mármint 30 éves
2011. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!