Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem fogok még jobban lefogyni?

Nem fogok még jobban lefogyni?

Figyelt kérdés

Természetgyógyász által egyfajta paleo diétán vagyok. Zöldség+gyümölcs+tojás+hús/kivéve disznó/ illetve zab amit ehetek. Amit nem az a krumpli+rizs+tej+szénhidrát

Gyógyteákat iszok: orbáncfű, diófalevél, tejoltó galaj, galagonya. És esténként a nyelvem alá egy csepp levendulaolaj.

Én nehezen bírom sajnos mert sose voltam zöldségevő. És imádom a krumplit a rizst és napi 2 szelet csokit ettem. És most ez ohne...nem fogok lefogyni? Így se vagyok kövér 170 cm magas vagyok és 54kg. 18/L


2011. okt. 13. 16:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha eszel rendesen, nem nagyon van hova fogynod. Én már lassan azt mondhatom, h évek óta paleózom és tartom a súlyomat (173cm, 56-57kg). És régebben utáltam a zöldségeket, de akkoriban az elkészítésük módjával volt bajom (főzelékek, levesek). Azóta rájöttem, h mindent sülve szeretek. :)
2011. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én ezt sajnos nem fogok évekig bírni...nekem mindennap már szenvedés...de hnap megyek vissza és rákérdezek. Pl: ma fürdésnél már észrevettem, hogy a hasam is megy le meg jobban látszódik a bordám is:S Ráálltam a mérlegre és 54kg vagyok mint eddig. Viszont szemmel láthatólag a hasam az a kevés is kezd eltűnni...aminek örülök csak vhogy mégse.
2011. okt. 18. 21:23
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem kötelező ezt az étrendet követni. :)

De én biztos nem ennék már másképp, pedig régen igen távol állt ez az irány tőlem és mégis...

2011. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az egészséges élelmiszer, a tápérték nem minden. Ha nem jóízűen fogyasztod, árthat az is annyit, mint egy tiltólistán szereplő étel, ami viszont jólesik. Itt legfeljebb szélsőséges kivételek lehetnek egyes betegségeknél. Ehhez a kérdéshez nem viszonyulhatsz úgy, mint a "keserű pirulánál", hogy legyűröm, mert majd meggyógyít.
2011. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jóízűen, élvezettel kell enni amit lehet ez az alapszabály. Eldöntöttem, hogy ha megakarok gyógyulni és boldog akarok lenni akkor követem ezt a fajta étrendet. A helyzet az, hogy megmérgeztem magam az elmúlt 6 évben. A sok csoki, kóla és gyors éttermi kaja teli van méreggel. Ha ez a méreg kiürül a szervezetemből tényleg jobb lesz minden a közérzetem, és a lelki-testi egyensúlyom is helyreáll. Tagadtam, hogy nem vagyok alultáplált rosszul esett akkor ez a szó, de bevallom IGAZ alultáplált vagyok és ez mind emiatt a sok "méreg" miatt.
2011. okt. 19. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!