Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 24 eves vagyok 162cm es csak...

24 eves vagyok 162cm es csak 45kg szeretnek mar nagyon hizni. Mit tegyek hogy hizni tudjak? A dohanyzasrol is lemondtam hatha attol nem megy. Keveset eszem tobbet nembirok. A kozerzetem sem jo zavar hogy sovany vagyok. Mit egyem ami biztosan hatasos?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

az nem jó megoldás hogy elkezded erőltetni az evést.Amit tudsz tenni, hogy változatosan étkezel, húsok, zöldségek, gyümölcsök.Nem kell felesleges tápanyagot bevined, attól csak a szervezetedet gyengíted meg.

Mozogj inkább, izmosodni próbálj, bicaj, esetleg konditerem.

2009. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de attol hogy sportolok hogyan lehet hizni?en farosodni akarok combosodni husosabb legyek mert igy csak csont es bor vagyok.a sortol lehet hizni?
2009. máj. 11. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, lehet.a bicaj lenne a legjobb, attól szép formás lenne a combod is.
2009. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem táplálkozó úgy hogy: első par napban az eddigi adagodnál egy kicsivel eszel többet. Pár nap után meg egy kicsivel többet és ha már azért nagyobb az adagod akkor lassan hozzászokik a gyomrod hogy többet eszel. És így több ételt fogsz bevinni a szervezetekbe. De ha eszel ne gumi cukrot meg ilyeneket hanem rendes ételt egyel.
2019. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!