Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudok lefogyni?

Hogyan tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és kb. 65 kiló lehetek és szerintem elhizott vagyok.A melleimről a hasamról és az arcomról akarok lefogyni.Hogyan tudnék?de inkább a melleimről meg a hasamról akarok mert poloba nagyon feltűnő:(
2011. dec. 2. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
keresd fel a gyermekorvosod anyukáddal együtt és kérd a segítségét diétában + beszélj a tesitanároddal, hogy milyen sport különórákat ajánlana neked
2011. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy anyukámnak ha mondom hogy fogyni szeretnék mindig aztmondja hogy minek mikor most fogsz csak nöni.De akkoris én leszeretnék fogyni nagyon.
2011. dec. 2. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaza van!

Először doki, mert ha betegséged van, nem tudsz lefogyni, és biztosan nem véletlenül lettél 65 kiló. Ha minden oké, akkor anyukáddal kell keresni egy dietetikust, azért vele, mert ő vásárol, ő főz, neki kell tudnia legfőképpen a dolgokat.

Utána pedig tényleg sport, minden másnap legalább 1 óra futás, aerobic, biciklizés stb.


Fontos lenne még tudni a magasságodat, mert ha pl. 170-175 cm vagy, akkor nem kell fogynod. Ha 165 cm vagy, akkor kicsit tényleg kell, ha pedig alacsony vagy, akkor tényleg el vagy hízva.


A melleidre pedig vigyázz, mert a hirtelen gyors fogyástól lógni fognak, és nem lehet visszacsinálni, ha tönkreteszed őket.

2011. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
155 Cm vagyok de régen voltam mérve szerintem 65-nél kevesebb sulyu vagyok betegségem meg nincsen semmilyen.Lehet hogy az van hogy apukám is kicsit nagyobb darab és lehet hogy rá ütöttem.De nemtudom
2011. dec. 2. 21:02
 5/5 A kérdező kommentje:
meg a másik hogy észre vettem hogy ha nem eszek olyan sokat mert valami leköt pl kinnt vagyok vagy gépezek akkor egy kicsit azért fogyok és nem gondolok az ennivalóra meg az a baj hogy sokszor van itthon édesség és én nagyon szeretem
2011. dec. 2. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!