Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy csomot kajaltam de szorula...

Egy csomot kajaltam de szorulasom van valami jo tipp ellene? Nagyon kellemetlen erzem hogy kene menni nagy wcre de nem megy mast is igy megvisel a karacsonyi kaja?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

kovászos uborka leve kis savanyú káposztával, az egészet tejjel leöblítve.

Sloziban rendezkedj be hosszabb távú állomásozásra, sz'al 2 tekercs papír, könyvek, laptop...

2011. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Holnap vegyél Laevolac laktulóz szirupot.
2011. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Páromnak a kávé és egy nagy pohár víz szokott beválni, persze az neked ma már gondolom nem lenne túl jó a koffein miatt.

Illetve még jó a tej. Sok mákos bejglit ettél? Vagy valami mákosat? Az sajnos szorulást okoz. Többek közt emiatt is utálom. :P

2011. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sok mákosat plussz töltött hus halászlé rántott hal franciasali disznósajt zsemle csipsz egyebek...
2011. dec. 26. 22:51
 5/10 anonim ***** válasza:
A legjobb akkor is a sós víz. Csak ugye ahhoz keménynek kell lenni. De persze a többi is biztos működik.
2011. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem a kakaó is megfosat (tej + neszkvikk), le is kellett jönnöm róla, pedig szeretem :)
2011. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
botmixer anális kaparásra. Kipucol gyorsan.
2011. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ivójoghurt, kefír rá pár szem aszatl szilva

meleg tej

meleg sós víz

kóla

forró levesek

2011. dec. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sós víz tuti hányás

a kávé segít


de jobb normális patikai szerrel próbálkozni, ha van

2011. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi öszzejött mindent megettem amiket itt leirtatok na most éhes se vagyok de 5x voltam wc n reggel köszi a segitseget
2011. dec. 27. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!