Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék lefogyni a...

Hogyan tudnék lefogyni a hasamból mindenféle diétás izék nélül?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, semmi bajom az alakommal, csak a hasam nagyon nagy (nem kell azt mondani, hogy túlparázom mert tényleg nagy) a mellemnél is nagyobb és M-mes melltírtót hordok, szóval én nem tarom kicsinek. azt hallottam, hogy sima felülésekkel nem érek sokat, mert az nem zsírt éget, hanem izmot erősít, igaz ez?

köszi mindenkinek előre is


2009. jún. 6. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Hogyan tudnék lefogyni a hasamból mindenféle diétás izék nélül?


A válasz: sehogy.

2009. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok-sok sporttal!

De ez csak akkor hatásos, ha több kalóriát égetsz el, mint amit beviszel. Tehát nem kell "mindenféle diétás izét" csinálnod, elég ha baromi sokat sportolsz!

2009. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez nem igaz. Ha nem diétázik akkor nem tud annyit sportolni hogy csokitorta mellett fogyjon. Illetve tud, 1 max 2 hétig. Utána olyan szinten túledzi magát hogy elmegy minden motiváció a sportra.
2009. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

semmi édesség, és aerob mozgásforma.

így fogyhatsz, de konkrét testrészt csak izomépítésre lehet becélozni, ha egyszerűen zsírpárnákból fogysz, akkor mindenhonnan fogysz, nem csak hasról, vagy fenékről...

2009. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!