Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem isznak az emberek...

Miért nem isznak az emberek desztillált vizet?

Figyelt kérdés

2012. febr. 29. 15:59
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

17:12-nek ment az előző.


17:16 Mi a víz szerepe a testben?

2012. febr. 29. 17:19
 12/27 anonim ***** válasza:
A szervezeted nagy százalék víz, kell a működéséhez.
2012. febr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

17:12 vagyok

mintha te soroltál volna fel NORMÁLIS érveket

olvasgass

[link]

2012. febr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Ne nevettess már... Majd pont egy dokinak fogok hinni aki olyan egyetemen tanult amit a gyógyszergyártók szponzorálnak ma az egész világban, és abban érdekeltek hogy az emberek gyógyszerezzék magukat.


Akkor íme egy természetgyógyász aki maga is 15 éve desztillált vizet fogyaszt:


[link]

2012. febr. 29. 17:30
 15/27 anonim ***** válasza:

Mint sok más kérdésben - ebben is megoszlanak a vélemények. Sok reklám, cikkbe bújtatott reklám és fórum foglalkozik ezzel a témakörrel. Az emberek többsége idegenkednek tőle, én sem tudom, mi az igazság. Mindkettő mellett vannak érvek, de a sima víz jobban áll a versenyben.

Viszont úgy látom, te desztillált víz fan vagy, és támadsz arra aki rossznak tartja,akkor meg miért kérdezed?

2012. febr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok semmilyen fan. és nem is támadok senkire, én csak próbálnám az emberek szemét felnyitni, de mint láthatod sokaknál ez kiveri a biztosítékot.
2012. febr. 29. 17:50
 17/27 A kérdező kommentje:
És te mit tartasz sima víznek?
2012. febr. 29. 17:51
 18/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Sima víz alatt értettem a csapvizet, ásványvizet. Én Bp.-en simán megiszom a csapvizet, de most olyan helyen lakom, ahol van arzén, kadmium és bróm is a csapvízben, igaz, hogy határérték alatti, de én iszom. Az arzén csak raktározódik a szervezetben, és nem ürül ki. Tehát ásványvizet iszom. Tudom, hogy nem jó mindig ilyet inni, de nem tudom mit tegyek. Abban is biztos vagyok, hogy akármilyen orvos mondaná, hogy nem árt az arzénos víz, akkor sem hinném el neki teljesen. Desztillált vizet sem innék. De lehet, hogy mindkettőt kéne? Szerintem ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, semmit nem szabad túlzásba vinni. Nagyon összezavarják az embereket ebben a víz kérdésben.
2012. febr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Ahogy László mondja: Nem hinni kell hanem mérni.


A csapvízben 130 000 baktérium van, hormonok, gyógyszermaradványok stb.

Az ásványvíz egy jó üzlet... a benne lévő ásványi anyagok szervetlen kötésben vannak tehát nem hasznosulnak, csak lerakodnak a szervezetben, ami megint nem jó, nem is beszélve az ásványvizes flakonból kioldódó dioxinról (méreg).

Én évek óta desztillált vizet fogyasztok, és semmi negatív hatásról nem tudok beszámolni, sőt...


[link]

2012. febr. 29. 18:20
 20/27 anonim ***** válasza:

erre annyit tudok mondani hogy szinte mindenben van valami káros, csak elenyésző koncentrációjú

(lásd: tej)

2012. febr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!