Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan segíthetnék neki?

Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Nem tudom most melyikhez kellett volna írnom az egészség-táplálkozás kategóriához, vagy ehhez, szóval lehet rossz helyre írom a kérdésem. A lényeg, hogy a barátom folyamatosan fogy, vagyis nekem erről számol be, hogy most is fogyott elvileg 3-4 kg-t, és egyre vékonyabb. Azt mondta sokat idegeskedik, meg azt is hogy gyors az anyagcseréje. Nem tudom most melyik miatt, de a kérdés mind a kettőre ugyanaz, hogyan segíthetnék neki hogy ne fogyjon tovább? Nem szeretném hogy ez így folytatódjon nála, hogy a végén annyira lefogyjon hogy legyengüljön teljesen vagy valami. Hogy segíthetnék neki felszedni 10-15kg-t?(természetesen ő is szeretne hízni, és nem csak én erőltetem rá az egészet)
2012. ápr. 25. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!ha rohamosan fogyik, es nem fogyokurazik, akkor orvoshoz kellene mennetek!

kenyeret egyen, mert allitolag a kenyer nagyon hizlal......

majd az orvos megmondja, hogy mit kell ennie es majd felhizik.

2012. ápr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szerveztunket iranyitani ilyen formaban nem lehet, tehat nem tudjuk kenyszeriteni a hizasra, fogyasra, mivel igy csak artunk annak.

Most rohamos fogyast eszlel, aminek oka nem derult ki, tehat orvosi kivizsgalasra kell elmennie, de feltetlen!

2012. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát gyomorfekélye van amire szed gyógyszert
2012. ápr. 25. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!