Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenés, gyomor-bélfájdalom,...

Hasmenés, gyomor-bélfájdalom, állandó gyomorrontás, rossz alvás. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Ha kicsit nehezebb ételektől, vagy akár még nem krémes süteményektől is rögtön berág a gyomrom, nem emészt, legyengülök, fája fejem, rossz lesz a közérzetem, elalszok (tudom a legrosszabb dolog amit tehetek, de van hogy már képtelen vagyok ébren maradni). 5-6-7 órákat van bennem a kaja anélkül hogy újra megéhesednék, és érzem hogy csak ott ül a gyomromban, és nem mozdul. Iszom rá a citromlevet mert ez el-el indít egy kis emésztést, de van h ez is kevés. Minden reggelem hasmenéssel indul, és gyomor, bélgörcsökkel. Próbáltam diétát, addig nem volt gond, visszatértem lassan a normális kajához, jött vele a gond megint. Most hozzájött még a rosszul alvás is. Állandóan forgolódok, persze minden fordulásra felébredek, melegem van de ha kidugom a tenyerem rögtön fázok, van hogy megébredek 3-4 kor és nem tudok aludni, vagy rosszat álmodok.

Valakinek hasonló tapasztalat? Ötlet?


21/L



2012. máj. 7. 10:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet, ennek is utána fogok nézni. :)
2012. máj. 7. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!