Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Szeretnék kb 10kg-ot felszedni, de nemmegy..pedig többet eszem mint 3-másik.... Mitől, jönne rám tuti jópár kiló?
2009. jún. 25. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Vacsorára egyél jó sok cukros, fehér lisztes cuccot (péksüteményt, tortát, ilyesmit). Zsírosat vacsorára ne, mert nem lenne valami jó éjszakád. :)
2009. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont 10 kilót szeretnék felszedni, mert nagyon vékony testalkatú vagyok. A sport nekem segített, mert az izom= hús. Nyugi nem fogsz lefogyni tőle, mert ha a mozgás el is égeti a zsírt, az izommá alakul. Tapasztalatból mondom, mert amíg atletizáltam 10-15 kilóval nehezebb voltam. A mértéktelen zabálást is próbáltam, de az sajna nem sokat használt és nem is túl egészséges, arról nem is beszélve, hogy nem felszedtem tőle, hanem jó zsíros lett a bőröm és tele lettem pattanással és mitesszerrel...:( Szóval igyekezz rendszeresen táplálkozni, bőven, sose maradj éhes és erősíteni, mert az izom sokat dob a vékony testalkaton, mint az evés. Sok sikert!

2009. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hááát...én egész életemben sportoltam, izmos vagyok/szálkás/ de elég vékonynak tartom magam.
2009. jún. 25. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Akkor valószínűleg ilyen a testalkatod, biztos a szüleid is elég vékonyak én is így vagyok ezzel. Örököltem a vékony testalkatot. Vannak előnyei is a dolognak. Pl. Ha szülsz néhány gyereket se fogsz nagyon elhízni valamint szoptatás után pont ideális lesz a mellméreted és a vékony testalkatúak egyes tanulmányok szerint tovább élnek. Anyukámon látom én is, hogy hiába 55 éves, vékony, csinos testalkatú, energikus,pedig ő nagyon nem az a típus aki sokat foglalkozik a külsejével, mégis letagadhatna min. 10 évet. Úgyhogy ne bánkódj, ha egészséges életmódot élsz és mégis ilyen vékony vagy, akkor valószínűleg ilyen a testalkatod és így nézel ki jól, ahogy vagy.
2009. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsi de fiú vagyok.... :D Nem állt szándékomban szülni...

De köszi ! :D

2009. jún. 26. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán ne egyél zsíros ételt.És egyébként más is nagyon vékonynak lát téged?
2009. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, olyan atláta formám van. Szóval, olya vékony-sportos testalkatom....
2009. jún. 30. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!