Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek most ebben a...

Mit tegyek most ebben a helyzetben (fogyás)?

Figyelt kérdés

10nap alatt 6kilot fogytam. Nem ettem valami sokat mivel nem tudtam. De ha újra jön majd az az időszak hogy enni tudok, akkor sajna minden visszajön. Betegség következtében fogytam, alapba szerettem volna fogyni de ez így most nem jó. Mit tegyek hogy ezek a kilók ne jöjjenek vissza?

Arra gondoltam hogy úgy ennék hogy keveset és folyamat növelném az adagot(aztán mad egy diétába is fognék idővel csak a szervezetem most teljesen kivan) és ha újra elkezdhetnék edzeni akkor erőteljesebben edzenék. Ti milyen edzést ajánlotok? Én eddig futottam..

178cm/63kiló vagyok és 59 szeretnék lenni de rendes egészséges módszerrel.


2012. jún. 2. 20:34
 1/3 A kérdező kommentje:
És tegyük fel ha most még 10 napig nem tudnék enni akkor még fogynék vagy az azért megáll?
2012. jún. 2. 20:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Csökkenne a fogyás mértéke.

Edzés helyett eleinte egyél sok zöldséget, gyümölcsöt turmixként, ha feltöltődik a vitamin raktárod újra akkor kezdj valami laza sporttal.

Szerény véleményem szerint az adataid alapján nem kellene fogynod.

2012. jún. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A súlyfelesleg akkor keletkezik, ha a szükségesnél több kalóriát fogyaszt az ember, tehát a szénhidrát dús ételekből kevesebbet kell enned. Az lenne a legjobb, ha naponta 4-5x ennél kisebb adagokat egyenlő időközönként. A legjobb az lenne, ha kiszámolnád, hogy mennyi szénhidrátra van szükséget a nap folyamán és úgy rendeznéd az étrendedet, de ha nem is akarsz ilyennel foglalkozni, akkor már az is sokat segít, ha sok zöldséget eszel. A zöldségek fontosak, mert sok hasznos tápanyag van bennük (ásványi anyagok, vitaminok stb). Fontos még az, hogy legyen megfelelő fehérje bevitel is, hogy az izomtömeged ne csökkenjen.
2012. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!