Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgást végezzek ebben...

Milyen mozgást végezzek ebben a helyzetben, hogy jobban nézzek ki? Minél többet olvasok utána, annál reménytelebbnek tűnik.

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, ha hosszúra sikerül!

Van rajtam jópár kg felesleg, de elég "szerencsésen" hízok, nagyon egyenletesen oszlik el rajtam a súly. Nincs nagy hasam vagy fenekem, nem vagyok úgymond elfojva, mégis tudom, hogy lenne mit leadni.

Az egyértelmű, hogy vissza kell venni a kajából, ezzel a részével nincs gond. Viszont ugye sportolnom, mozognom is kéne valamit, hogy igazán formás alakom legyen. A gond az, hogy mindenki olyan mozgásformákat javasol a többi kérdésben, ami sajnos számomra nem megoldható. Konditeremre, uszodára, szobabiciklire nincs pénzem. Futni, kocogni nem szeretnék elmenni, mert nagyok a melleim (akkor is azok voltak, mielőtt meghíztam, szóval nem a hízás miatt lettek nagyok), nem szeretném, ha a természetesnél jobban megereszkednének. Olyan sportmelltartót még nem láttam, ami rendesen tartott volna. Még akkor is zavartak a melleim kocogás közben, ha teljesen leszorítottam őket.

A kérdés így az, milyen mozgást végezzek a diéta mellett, hogy szép legyen az eredmény? A gyaloglást mindenhol lehurrogják. Van egy görkorim, de arról sem olvastam túl jókat. Akkor marad az otthon végzett torna vagy jóga, de nem tudom, az mennyire hatásos.

A másik gondom az, hogy hiába oszlik el rajtam egyenletesen a súly, mégis van egy terület, ami engem jobban zavar: nevezetesen a felkarom. Látom, hogy sok lány a hasára, fenekére, combjára hízik, de nekem ezek a területek még mindig jól néznek ki; elég lapos a hasam, nincs nagy fenekem és a combjaim is formásak. Na de az úszást kivéve szinte minden mozgásfajta az alsó régiókat szépíti, de azt nem tudom, milyen gyakorlatot végezhetnék, hogy a karomat feszesítsem.

Bocsánat, ha kicsit össze-vissza lett, de már annyit olvastam a témában hogy teljesen összezavarodtam. :S Mindenki mást ír, egymásnak ellentmondó dolgokat; megint mások pedig olyan kifejezéseket használnak, amelyek számomra, mint nem hozzáértő személy, teljesen érthetetlenek.

Lassan feladom, hogy valaha visszanyerjem a régi alakomat... :(

Előre is köszönöm a segítséget és a tanácsokat!


2012. márc. 19. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet biciklizni és úszni. De ha tényleg semmit nem tudsz költeni sportra, akkor gyaloglás élénk tempóban. Nincs igaza annak, aki ezt lehurrogja. Ha fogyni fogsz, a felkarod is vékonyabb lesz. Erősítő gyakorlatokat például itt találsz:

[link]

2012. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Húú, ez az oldal nagyon jó, nekem is hasznos :D Egyébként én a www.tornavideo.hu -n szoktam nézelődni, és tornázni, bár az kicsit fárasztóbb.. Egyébként elmehetsz még biciklizni is, meg a görkori is szépen edzené a hátsódat, meg a combjaidat, bár nem vagyok szakértő, de ártani nem hiszem hogy ártana. Ha a futás kizárva, akkor sétálni menj, nem tudom miért ellenzik, az is jó mozgásnak, főleg ha megpróbálsz gyorsan gyalogolni hosszú távon :) Hullahopp karika is jóó, csak rendszeresen használd. Egyébként nekem is ez a bajom, hogy mindenki írja, hogy konditerem meg járjak el táncolni, meg stb, meg felszerelések kellenek hozzá, de nekem sincs erre pénzem.. Ezért én futni szoktam, biciklizni, sokat sétálni, néha ugrókötelezni néha, és kb ennyi..Nem tudom mennyire hatásos, de több mint a semmi.
2012. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!