Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyikünk van...

Szerintetek melyikünk van jobb helyzetben?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm 170 cm és 43 kiló. Nagyon szép, és én mellette kicsit rosszul érzem magam, mert én 170 cm és 57 kiló vagyok. Vagyis sokak szerint nem látszok annyinak, meg szépnek is gondolnak, de akkor is. Szerintetek melyikünk van jobb helyzetben, és milyen fogyókúrát ajánlotok, amivel rövid idő alatt le tudnál fogyni kb. 5 kilót?
2011. dec. 17. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőd kórosan sovány, csoda, h még nincs kórházban!

Engem 168/48-cal kórházba küldtek, és alultáplált vagyok!


A te súlyod az ideális - psze nem mindegy, ebből mennyi a zsír, és mennyi az izom.

2011. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a legjobb barátnőd modell vagy mi? a kariere miatt ilyen sovány ..szerintem egyből nem is lehet szép ha ilyen sovány..te jobb helyzetben vagy...bár nekem a soványak jobban tetszenek ez már túlzás.... :)
2011. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úristen!! Barátnőd rémisztően nézhet ki.. most próbálom elképzelni, de csak valami afrikai éhező árva jut eszembe...


Én 164cm és 48kg vagyok, és 2 éve engem is kezeltek anorexiával 44 kg voltam akkor.

2011. dec. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen modell. De sokan mondták, hogy én jobb lennék annak
2011. dec. 17. 09:54
 5/9 anonim ***** válasza:
bírom az irigy fajtádat..pont itt kérdezed,h mindeki el legyne ájulva tőled,h neked mennyivel jobb alakod van.. mellesleg a barátnőd kórosan sovány csoda,h még él??.. te meg szimplán buta vagy
2011. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mind ketten túl soványak vagytok. A barátnőd meg aztán undorítóan sovány, hajrá, fogyj le te is még 5 kilót, hogy hányjanak tőled is az emberek.
2011. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már előre látom, hogy ha a barátnőd így folytatja, nem fog sokáig élni..
2011. dec. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te vékony vagy, a barátnőd meg félúton a koporsóba. De nyugi, ezzel a hozzáállással hamarosan te is követni fogod... -.-
2011. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

és az a -5 kiló neked annyira fontos?

biztos sokat fogsz változni miután leadtál 5 (ÖT) kilót.

milyen emberek vannak, te atya ég...

2011. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!