Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez már egyfajta betegség...

Ez már egyfajta betegség lehet? :O

Figyelt kérdés
Sosem voltam vékony. Majden 5 kg-san születtem. Anyát mint úgy általában nem érdekli szimplán csak ezt a 'sokat zabálsz' szöveget nyomja.. De engem már kezd aggasztani én is így álltam eleinte dolgokhoz.Mégcsak 14 éves vagyok. Szinte betegesen eszek minden nap hiába ettem már nagyon sokat még utána is úgyérzem h éhes vagyok és ha nem is érzem magam éhesnek akkor is enni akarok egyszerűen valami kielégíthetetlen vágyat érzek az iránt hogy egyek és ez szerintem közel se normális. Forduljak orvoshoz? Vagy mitcsináljak? 14/lány
2012. jún. 21. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
fordulj. De ott is jó orvost kell találni, aki nem elkeni a dolgot. Hasonló tünetegyüttesem volt. Nálam az derült ki, hogy a családi viszonyok és a suli miatt stresszevő voltam, illetve refluxom van, amire állandóan gyógyszert szedek. Azért ettem állandóan, mert a stressztől sok volt a savam, és marta a nyelőcsövem alját. Ösztönösen ezt próbáltam elnyomni. A refluxban az a vicces amúgy, hogy nem is a gyomrodban érzed a fájdalmat, hanem hasgörcsöt érzel, meg szívfájdalomhoz hasonló érzést meg ilyeneket. Esetleg még lehet valamilyen hormonális problémád. Illetve még az is lehet, hogy valamilyen tápanyaghiányod van, és a szervezeted éhséggel jelzi.
2012. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy orvost kell keresned!

És addig menj, ameddig nem veszik komolyan, hogy ne tüneteket kezeljék, hanem az okot keressék meg.

2012. júl. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!