Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kellene ahhoz ennem, hogy...

Mit kellene ahhoz ennem, hogy ne legyen nagy zsír a hasamon, hogy látszódjanak a kockák?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 17:57
1 2
 11/14 Kri76 ***** válasza:
Hol olvastátok ezt, h tormát kell enni?
2012. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Javasolom a PALEO diétát. Nézd meg mit ír róla az internet, én egy pár könyvet elolvastam. Egészséget és súlycsökkenést okoz, nekem 6,5 hónap alatt 10 kg-t.
2012. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
mondom a nagy tutit.rizs, krumpli, hal, mindenfajta hus,sok zoldseg de csdak nyersen,ne fozz olajjal csak zsirral es a kenyeret meg a tesztakat meg minden ami lisztbol keszul felejtsd el.soha sem fogsz jol lakni az biztos.:(en 8 honap alatt fogytam 25 kilot de hozza kell tegyem mindennap biciklizek hegyre fel es hegyrol le kb 12 kilometert es kemeny fizikai munkat vegzek.ha nem mozogsz eleget akkor meg tok mindeggy.es ajanlom: http://www.youtube.com/watch?v=iWxM995gDDA.en m indennap csinalom.az elso hasazas utan ha jol csinalod eszreveszed 24 ora mulva mekkora tuti hasedzes.a totalis izomlaz nem marad el:)csinald mindennap.es ezek melle meg javaslom a fekvotamaszokat.kicsit unalmas de hidd el nagyon jo.de tudnod kell,hogy a hasizom nagyon nehezen fejlodik, dolgozni kell erte kemenyen.sok sikert:)
2012. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
2012. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!