Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kellene ahhoz ennem, hogy...

Mit kellene ahhoz ennem, hogy ne legyen nagy zsír a hasamon, hogy látszódjanak a kockák?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz edzeni kellene...
2012. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
diéta+edzés+alacsony testzsír=kockás has
2012. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend, kemény edzés...

Keress rá a gugliban.

2012. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem laktovega étrenddel, napi fél óra kardio edzéssel (úszás, futás, biciklizés) kb. 8 hónap alatt jöttek elő a kockák. A diéta magában semmit sem ér, intenzív edzés kell, nem csak hasra! Sokan csinálják a több száz felülést naponta, és erős, masszív hasizmuk lesz, de amíg a zsírt ki nem faragják az izomkötegek közül, sosem lesz kockás. A súlyzózást, gyúrást felejtsd el, kardiózz ezerrel! Ha az izomcsoportjaid már megfelelően elkülönültek, jöhet a fehérje, és a komoly gyúrás. Én nem vagyok profi testépítő, szakmabeli végzettségem sincs, de már vagy húsz embernek segített a módszerem, akik már évek óta képtelenek voltak kockásítani.

Melegen ajánlott a Scooby's Workshop oldal, nekem a legnagyobb segítség volt a témában!

2012. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Először is ha sok felesleged van akkor azt add le,diétázz!

egyébként lehet kapni fehérje port,vegyél olyat és azt meg ihatod egy pohár tejjel,van több ízben kicsit édes de finom.

ebből minden nap minimum egy pohárral kéne innod,de mellette sportolj,az a legfontosabb,mert ha fogyasztod a fehérjét,de nem sportolsz mellette akkor hízhatsz,de ha sportolsz mellette sokat akkor egy év alatt a zsír felesleg eltűnik,és tök izmos leszel. :)

ha azt szeretnéd,hogy a hasadon kockák legyenek akkor mindenképpen a hasadat kell a legjobban meg mozgatni,

csinálj rendszeresen felüléseket,

vagy más hasgyakorlatokat.

Szóval ajánlom neked a fehérjét,

és az még nagyon fontos,hogy rendszeresen étkezz,

nem ám elkezdesz úgy fogyózni,hogy nem eszel rendesen,

egy nap minimum 3-szor kell étkezni.

ha az ember nem eszik rendesen,pl:én is csináltam már olyat,

az nem jó mert akkor a szervezet elkezdi lebontani az izmot és onnan veszi a tápanyagot.

2012. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
ALMAECETtel megakadályozható, hogy a zsír beépüljön a szervezetedbe, ha mértékletes étkezés előtt megiszol egy EK-nyit egy pohár vízven feloldva.
2012. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Kockákat :)
2012. júl. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a leg jobb a haszsír leadására a torma az állítólag arra van kitalálva tehát egyél minél több tormát !!
2012. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ahhoz edzeni kell nem elég csak diétázni, attól nem lesz izom. P90X Horton bácsi majd megoldja. szerintem keress rá you tube-on P90X
2012. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Jocó222 válasza:
2012. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!