Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Útálom magam! Mit tegyek?

Útálom magam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mint az összes tinédzser, úgy én se vagyok megelégedve a testemmel. 2 évvel ezelőtt elég erősen volt rajtam súlyfelesleg ezt sajátakartból adtam le kb.3 hónap alatt (szerelmes voltam semmi étvágyam nem volt, inni se nagyon akartam..) kb. 18,20 kg fogytam.Szerencsémre nem estem át a ló másikoldalára így ahogy visszatért az étvágyam nem kezdtem el a kaját magamba pakolni rögtön, azóta tartom az 54 kg.Naponta 1 órát futok és hetente 2x 2-2 órát intenzíven táncolok ezek mellett pedig amikor kedvem támad elmegyek edző terembe. Ez így szép és jó ám kifejezetten a hasamról nem tudom eltünteni azt a "pocakot" amit szeretnék.Irritál mert tudom hogyha kb. 20 kgt lebírtam adni akkor ez most miért nem megy?


Étkezésre amennyire tudok 15 éves léttemre figyelek! fehér kenyeret,tésztát,rizst nem eszek már egy 2 hónapja csak zöldség gyümölcsön élek..hajlamos vagyok ha már annyira mélypontra kerülök hogy nem megy le semmmise Szenna teát iszok ami persze nem a legjobb megoldás hiszen kipulcolja a gyomrot úgy ahogy van.

Nem érem magamat kövérnek!csak zavar hogy nem mozdul ez a kis plusz sehova! (8kgt szeretnék fogyni!)

Tanácsokat szeretnék kérni, hogy mit csinálhatok rosszul és mivel tudnám ezeket korrigálni illetve javítani majd elárni a célom?


L/15



2012. júl. 18. 16:27
 1/6 anonim válasza:
Keress az interneten hasizom gyakorlatokat azok biztos érnek valamit ha rendszeresen csinálod
2012. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54 kilóból miért akarnál nyolcat fogyni 15 évesen? A magasságod is számít. Ha legalább 160 vagy, akkor ideális a súlyod.
2012. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

basszus,semmilyen plussz nincs rajtad:D én már voltam 51 kg,nem volt annyira rossz,de jó se volt,mert mindenki észrevette,hogy milyen vékony vagyok,és egyáltalán nem esett jól az olyan megjegyzés,hogy milyen rosszul nézek ki,csak mert kicsit vékonyabb voltam..59 kg-ról fogytam,most megint annyi vagyok,mert visszaakartam hízni,de csak 56 kg-ig..most meg az álmom az 56 kg:) és nem tudom leadni.De nem is igyekszek ennyire,nem utálom magam..miért kellene utálnom magam?Amúgy meg 158 magas vagyok.

Akkor te se utáld a kg-id miatt magad!!!:D


16/L

2012. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sziaa. Szerintem nem kell fogynod 8 kg-ot.:D De ha ennyire zavar, akkor igyál cukor nélkül zöld teát reggel és este,ha ezt nem szeretnéd akkor csináld meg minden nap min. 50 hasprést.Gyorsan el fogja tűntetni..:)Zöld teáról egy kis leírás: [link]
2012. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

160-161cm vagyok! Bocsánat : )

Mint mondtam nem kövérnek érzem magam a pocakom zavar, nem akarom hogy medencém kilátszódjon és sose fogom azt se elérni hogyha a lábamat ha egymás mellé teszem meglegyen az hogy a combom ne telejsen érjen össze mert sajnos a futás és a tánc erősíti is..szálkásítani pedig huhúúú.

És..meglepő de ténylegesen mondom hogy nem vagyok vékony a leírt méreteket és a 3.kommentelőhoz 'igazodva' kicsit sem..széles a csípőm sajnálatos módon ez még csak ráerősít!:/

2012. júl. 18. 23:25
 6/6 Julie S ***** válasza:
Több húst és tojást fogyassz zöldséggel és kevesebb gyümölcsöt, és még kevesebb egyéb szénhidrátot. Ezen kívül segíthetnek a lábemelések, a húzódzkodás, meg a felülések.
2012. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!