Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudok hirtelen fogyni?...

Hogyan tudok hirtelen fogyni? A LEIRÁST OLVASD EL.

Figyelt kérdés
Tudom hogy itt minden 2. kérdés erről szól de még egyszer felteszem.aki tud válaszoljon.Tehát nagyon sürgősen szeretnék fogyni 4-5 kilót,normál testalkatú vagyok,de aránylag magas..de fogyni akarok.Kíméljetek a beszólogatásoktól lécci. :/ oka van ennek az egésznek de nem irnám most ide...sportolok,de nem izmosodni akarok hanem súlyt leadni.GYORSAN VALAKI SEGITSEN!!

2012. aug. 8. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2012. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Zsírleszívás, 1hétig tartó hasmenés, rákbetegség, étel és víz megvonás stb.

Melyik szimpatikus?

2012. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
járj el futni, úgy kb 1-2 hét után már látni lehet majd az eredményt, de ahhoz minden nap 1 órát kell legalább futnod. Egyél kevesebbet, csak vizet igyál, abból pedig sokat. Kerüld a cukrozott ételeket, italokat, tehát akkor no üdítő, no gyümölcs, no fagyi meg csoki meg édességek. Zöldséget egyél, meg vizet igyál és fogyni fogsz. Legalábbis én így fogytam le. Nem jojóztam hála égnek, reggelire ettem fél db közepes méretű répát, ebédre zöldséges rizst, vacsorára a répa maradékát, napközbe 3 liter vizet, közte nem ettem semmit, tehát napi 3x ettem és 1 órát futottam. 2 hét alatt fogytam 3 kilót, most már nem fogyózom, tartom a súlyomat, viszont nagyon kell vigyáznod, nehogy beteg legyél tőle, és itt a lelki betegségekre is gondolok.
2012. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%
Délelőtt csak gyümölcsöt egyél, délután jöhet bármi (persze nem zsákszámra), így napi 1-2 kiló lemegy.
2012. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!! :) 19:55-ös te nem vagy eszednél mondtam h az ilyenek kiméljenek .___.
2012. aug. 8. 20:24
 6/15 anonim ***** válasza:

Igazából jót írt, mert ezek is segítenek a fogyásban. Ha megvonod magadtól az ételt, ergo kevesebbet eszel.

Vagy beveszel hashajtót kajálás után, vagy elmész zsírleszívásra. Nem kötekedni akarok, csak mondom hogy nem írt olyan rosszat..:)

Én a futás híve vagyok továbbra is :)

2012. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
jó igaz de én nem akarok beteg lenni.. igazábol csak fogyos tippekre gondoltam
2012. aug. 8. 20:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Értem én, csak úgy gondoltam leírom hogy nem mondott akkora baromságot. Amúgy a 3. válaszoló vagyok, én úgy fogytam le, ahogy leírtam, másképp nem is lehet, csak ha kevesebbet eszel, amiben nincs cukor, többet iszol és többet mozogsz, a legjobb a futás, mert a futással megy le a hasból, fenékből és combból is, és a narancsbőr is eltűnik.
2012. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi :) hát most van futógépen és azzal szoktam futni,meg futáson kivul ha ránézek akkor néha sétálni is xd
2012. aug. 8. 22:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne csak futógépen fuss, menj ki a szabadba, mert a friss levegő jót tenne neked, jobban is edződnél, ha valami erdőben futnál, vagy ilyesmi helyen
2012. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!