Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 2hét alatt hány...

Szerintetek 2hét alatt hány kg-tól szabadulhatok meg az alábbi étrend és mozgás mellett?

Figyelt kérdés

reggelim:

1szelet gépsonka---20kcal

100g uborka---12kcal

50g paradicsom---12kcal

3dl víz---0kcal (reggeli közben)

3dl tea---72kcal (felébredés után)

Ö.:116kcal


Tízóraim:

1dl tej---62kcal


ebédem:

100g sárgarépa---40kcal

80g karalábé---23kcal

80g alaszkai tőkehal---66kcal

10g light flora---25kcal

50g tejföl (pici fokhagymával,sóval,borssal)---108kcal

Ö.:262kcal


Vacsora:

1szelet gyümölcsös müzli---105kcal


Mozgás:

Napi 40perc Rubint Réka torna

Napi 3x5perc hasprés

Napi 30perc biciklizés


Köszönöm a segítő szándékú válaszokat!


2012. júl. 19. 13:55
 1/7 A kérdező kommentje:
egyébként 160cm magas és ehhez 95kg-os 18éves lány vagyok
2012. júl. 19. 13:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen minimális kalória mennyiséggel, még az alapanyagcserédhez( Légzés, emésztés, kiválasztás, testhőmérséklet) sincs meg, kb .ilyen testsúllyal 2000 kcal lenne az, hanem több! Elég lenne kb 500 kcal csökkentened , és attól fogynál! Kevés amit beviszel kalóriába , tápanyagokról nem is beszélve. A mozgás? Az jó lehetne , de inkább bicózz többet kb 45 percet.. és ha eltelt kb 1-2 hónap akkor ráérsz a kardió mellé erősíteni! Nagyon aranyos , hogy ezt így kigondoltad, de leírtad, de mi lenne ha már most elindulnál tekerni és nem halogatnád?Mert itt a nyár és 95 kg nagyon nagyon sok. Mitől sikerült ennyire meghíznod?? Valami betegség vagy csak lustaság? Nem bántani akarlak, és ha gondolod segítenek is szívesen, csak ess neki a bicózásnak még ma ,és ne a gép előtt ülj!!!
2012. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és a 2 hét nevetséges, az most olvasom! Inkább bele se kezdj! Leadsz mondjuk 5-öt ,ami leginkább víz , majd a 3.héttől újra nekiesel a kajáknak és visszajön 15 kg pluszba. Tényleg ne kezd bele így, ilyen hozzá állással , inkább nézz magadba , meg a tükörbe és gondolkozz el! Hogy miért vagy ilyen kövér, és meddig mehet ez tovább így
2012. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kb ugyan ilyen 'diétán' vagyok. bár én azért napi 450kcal0- megeszek

( 6-8 szelet abonett, 4-5szelet gépsonka,2répa,saláta,pritamin paprika és minden nap egy natúr joghurt valamilyen gyümölccsel beledobva meg néhány csepp édesítővel)

mellette 60-70perc biciklizés (a legkönnyebb fokozaton)

és séta 1óra.

olyan 4-5hét alatt adtam le vele 7kg-ot. (lassan fogyok..)

gondolom gyors fogyást szeretnél :)

nyugodtan egyél abonettet (1 szeletbe 15-17kcal van) sovány sonkába lóf*sz kalória sincs. zöldséget nem kell kiszámolnod mivel nagyon kevés kalória van benne. gyümölcsből bogyósokból bármikor bármennyit. az ilyen banán, dinnye,szőlőre vigyázz mert több a gyümölcscukor.

szűzteát vagy zöldteát igyál mert ilyenkor nagyon ritkán van széklet ilyen kevés kalória mellett,és minden nap igyál meg egy natúr joghurtot:)

hajrá

2012. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már 1hónapja ezt csinálom, de csak 3kg-ot fogytam :S

Ez a mai kajám volt,,,csak példának írtam ki mert minden nap kb ilyen

2012. júl. 19. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:

pontosan hány centi vagy és hány kiló ?:/

én 165 / 59kg

2012. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
160cm 95kg és 98kg-ról kezdtem
2012. júl. 20. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!