Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen étrend mellett hogyan...

Ilyen étrend mellett hogyan és mennyit tornázzak, hogy lemenjen kb 5kg?

Figyelt kérdés
egy-két hónap alatt leakarok adni kb 4-5 kg-t.nem vagyok kövér, csak testes és főként a csípőmre és hasamra ment fel pár kg, ami miatt nem tudok felvenni pár nadrágot és látszik is eléggé, mindenki megjegyezte már hogy mennyit híztam.. illetve a karom is vastag, vagyis olyan lógós. pár hete diétázom, többször eszek egy nap de keveset. délelőtt szinte bármit (kivéve csoki, tészta), ebédre leves, főzelék, rakottas ételek, pörköltek, rizs, kurpmli, stb. viszont délután estefelé már csak gyümölcsöt eszek vagy nyers zöldséget. és próbálok egy héten kb 3x tornázni és kb egy héten 2-3x sétálni egy órát. így mennyi idő alatt fogyhatok le? illetve mennyit tornázzak egy alkalommal hogy látványos legyen, és melyek a legjobb gyakorlatok? előre is nagyon köszönöm a válaszokat!! 29/N
2012. júl. 17. 12:39
 1/4 poiu ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ehetsz este is, ha teljesen kiiktatod a gyors szénhidrátokat (kenyér, rizs, müzli stb.) Ha plötyinek érzed magad, a legjobb a testépítés - ne félj, nem leszel Schwarzenegger. A heti 2-3 x egy óra séta remek, de az is fontos, hogy ne ülj egész nap. Legalább fél óránként kelj fel, guggolj párat vagy sétálj. Lépcsőzz, ne liftezz, sétálj, ne buszozz - twhát nem kell külön program a fogyáshoz. Gudlak!
2012. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem a legjobb hogyha reggelire eszel egy szendivcset(kifli vagy zsömle) ebédre eszel csirkemmellet rizzsel zöldségkörettel..

tornázol:1 óra futas/vagy aerob gyakorlatok

uzsira egyél gyümölcsöket vagy zöldségsalátát

vacsira főtt tojás vagy gyümölcs esetleg zöldség félék.

én ezzel fogytam -10kg-t!!!

2012. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
2/2: gratulálok! Fontos, hogy este nem ettél gyors szénhidrátot és biztos vagyok benne, hogy délben is több volt a bizi mint a rizi :-).
2012. júl. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hat ha delelott barmi meg ebedre rizs meg krumpli (baromira hizlal mindketto), akkor ne varj eredmenyt egyaltalan. Max akkor ha kis adagokat eszel, de akkor meg kinszenvedes. A hus ebedre nagyon jo, mert estig eltomit es nem ehezel meg, de csak akkor, ha koretnek kizarolag parolt zoldseget eszel vagy salatat, rizs meg ilyenek nelkul. Mindenfele olajso magvak is jok, az is elveszi az etvagyad sokaig, es megsem hizlal annyira, mint a kenyer meg teszta. Sajt almaval is jo, vagy sajt paradicsommal stb. Lenyeg hogy ne tolj kenyeret meg tesztat, mert attol hizol. En ilyen dietaval mar -6 kgnal jarok ket honap alatt, es tovabbi 5-ot szeretnek meg leadni. egy percig sem volt kinszenvedes vagy onmegtartoztatas erzesem. Tornazni is szoktam 3x egy heten, max 1 orat. Egy ido utan megszokja a szervezeted hogy nem tolod a szenhidratot. Norbi update meg paleolit meg barmi low carb dieta adhat jo otleteket.
2012. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!