Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden hajnalban borzasztó...

Minden hajnalban borzasztó gyomorfájásra ébredek fel, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Általában, ha eszem valamit, akkor elmulasztja, de kín szenvedés az egész, mert hajnalban csak azért kell egyek, hogy jobban legyek, nem mert éhes vagyok.
2012. szept. 1. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2012. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyomorfekély lehet(nekem is így kezdődött) Menj orvoshoz (elvileg vérvételre küld hogy megvan e a véredbe a Helicobacter Piroly ami a gyomorfekély kiváltója a stesszes életmód mellett.
2012. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak egyszerűen sok a gyomorsavad!
2012. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Idáig azért nem mentem orvoshoz, mert félek a gyomortükrözéstől.
2012. szept. 2. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól én is nagyon félek! Nem tudsz maszekhoz menni? Ott akár altatást is kérhetsz! De nem feltétlenül egyből a tükrözésre küld, engem küldtek vérvételre, uh-ra, valami kilégzéses tesztet is csináltak, utána jött volna csak a tükrözés! De addigra rájöttem, hogy pszichésen vagyok rosszul!
2012. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én 19 éves vagyok, élvezem az életet, soha nem volt semmi komoly bajom. Sajnos nem tudok maszekhoz menni.
2012. szept. 3. 13:25
 7/8 anonim válasza:
Lefekvés elött igyál 1 pohár tejet, vagy probálj savkötö tablettát (pl Rennie), de ha ez mindennapos akkor persze ezek nem lehetnek megoldások, ugyis a dokinál kötsz ki.A gyomortükrözéstől ne félj, nem tudhatod hogy bírnád a dolgot, engem is elárasztottak az ismerősök minden féle rémmesével hogy milyen szörnyű volt nekik, na aztán én ir teli nadrággal mentem oda, hogy csak valahogy éljem túl, és szerencsére nekem nagyon simán és problémamentesen men az egész, még lidokaint se kaptam. Kívánom hogy neked is ilyen könnyü legyen a vizsgálat, és ne legyen baj utána, de ne félj töle és ne halogasd mert ha már rosszabb lesz a hasfájás azzal már nem lehet egyszerüen túllenni pár szem gyogyszerrel....Ne várj a dokival és is igy jártam és sajna csak sokkal rosszabb lett, valoszinű életem végéig ehetem a gyogyszert, de még igy is rosszul vagyok néha.Menj dokihoz
2012. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már egy hete nem keltem fel, vettem egy gyógyszert, (savlekötő) egyszer vettem be, azóta nem fáj a gyomrom, pedig azt hittem, hogy minden nap szednem kell majd.
2012. szept. 15. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!