Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez mi lehet? Bulímia? Vagy...

Ez mi lehet? Bulímia? Vagy csak kezdetleges?

Figyelt kérdés
167 centi vagyok és 58 kiló mellett ingadozok. Fél kiló erre fél kiló arra. Rendszeresen sportolok, csapatban vagyok, sok izom van rajtam. Mindig is fontosnak tartottam és tartom a külsőm, az arcom a hajam az alakom. De soha nem akartam vékony lenni mindíg arra törekedtem hogy arányos és formás. Ezzel úgymond sikert is arattam. Viszont úgy 1,5-2 hónapja, bűntudatom lesz ha déután eszek. Délelőtt is csak egészségeset, de az nem zavar. Viszont ha délután eszek, azt kihányom... egyszerűen olyan szörnyű érzés fog el... De egy nap maximum egyszer hányok. Nagyon szeretném ezt megállítani. Senki nem tud róla a környezetbemben és nem is akarom hogy tudjon. Légyszives segítsetek! :( 14 éves lány..
2012. szept. 26. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem bulímia, hanem pszichés hányás. A bulímia az, amikor teleeszed magad mindennel, és utána ki is hányod.
2012. szept. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de hánytatom magam. de nem akarom...
2012. szept. 27. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!