Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehetnek ezek a kiütések?

Mitől lehetnek ezek a kiütések?

Figyelt kérdés
Apró kiütések jelentkeztek a múlt héten rajtam. Mikor abbahagytam a mindenféle kenyér evését akkor nem is jött ki több. Tegnap tortát ettem és ugyancsak kijöttek. Nagyon viszket, ha meg vakarom akkor megduzzad és kemény lesz. Van ötletetek, hogy mi lehet? Nincs sem időm sem pénzem kivizsgálásokra járni sajnos.
2012. szept. 30. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ételallergia lehet. A kenyeret mivel, ill. mihez etted? A tortában mi volt? A kenyér és torta is tartalmaz lisztet, de nem hiszem, hogy az okozza.
2012. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is lisztre gondoltam, viszont a lisztérzékenység tünetei között nem találtam nálam megjelenő tüneteket. A torta piskótából volt készítve ugyebár, és házi krémet édesanyám készítette vajjal.A kenyeret meg eléggé sok mindennel ettem: levessel, májkrémmel húsokkal. Tengap meg nem ettem húst sem csak simán levest. Akkor még annál maradok, hogy elkerülöm a lisztesebb dolgokat és majd mikor úgy lesz pénzem akkor kivizsgáltatom magam.
2012. szept. 30. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!