Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire normális az, ha...

Mennyire normális az, ha egész nap fel vagyok puffadva?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért, de reggelente, amikor iskolába indulok, elkezd görcsölni a hasam, meg olyan érzésem van, mintha szellentenem kellene, viszont az ilyet nem illik azért utcán, iskolában, stb. Ezért egész nap, amíg haza nem érek az iskolából, görcsöl a hasam.

És ez már így megy már hónapok óta. Eddig nem nagyon törődtem vele, mert megszoktam, hogy mindig ez van, viszont múltkor olvastam arról, hogy ha valaki visszatartja a bélgázát, akkor a belei megcsavarodhatnak. Vagy valami ilyesmit.

Szóval ez normális? És mit csináljak, hogy ez ne így legyen? Ha ez számít, nem szoktam szénsavad dolgokat inni, nem eszek gyorsan se, és evés közben jól megrágom a kaját. Akkor mi lehet a baj?

15l


2012. nov. 5. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

SZELLENTS HA KELL!! Az a baj. Most miért nem lehet egy nagyot fingani?! Mi bajod lesz belőle?


-Egy fiú

2012. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!