Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen jó étvágynövelő gyógysz...

Milyen jó étvágynövelő gyógyszert ismertek?

Figyelt kérdés
Peritolt kaptam az orvostól, de nem merem szedni mert nagyon sok mellékhatása van. Tanácsot szeretnék ha esetleg valakinek van ilyen vény nélkül vagy vényre kapható gyógyszere, mennyire vált be?
2009. aug. 14. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Béres Csepp! Nekem bejött.
2009. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd be a gyógyszert. Én is a Béres cseppet ajánlom. Szedtem, és olyan étvágyam volt, hogy egy hónap után le kellett állnom, mert elértem a vágyott testsúlyt.
2009. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Béres csepp a legjobb. Ez eleve roboráló szer, hatásos nagyon.
2009. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vok. Természetesen C-vitaminnal együtt kell szedni a Béres-cseppet.
2009. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Mindenképpen kerüld el a gyógyszert ameddig csak lehet!

A Bérescsepp+C vitamin jó ötlet. De sose felejtsd el: az agy óriási hatalom! Pld. határozd el, hogy naponta 5-ször eszel keveset. A te esetedben a vacsoráidat lenne célszerű pld. kellemes élménnyé tenned. Azt te tudod, milyen ötlettel dobhatnád fel a kedvedet és az estéid hangulatát, hogy enni is legyen kedved.

2009. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szedem a Bérescseppet két hete, de még nem érzem hogy éhesebb lennék. Napi 3x20cseptől! De mindenképp folytatom tovább, ha ilyen sokan ezt ajánljátok. Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 28. 15:08
 7/10 anonim válasza:
Én szedtema béres cseppet c-vitaminnal,nekem egyáltalán nem használt!Sem a supradyn,sem actival...semmi ilyen!
2010. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Sziasztok! Tudom, régi a kérdés, de engem is érintett egy időben.

a B12 vitaminnak van étvágynövelő (és hízlaló) hatása.

Étrendkiegészítőként B12 vagy B-komplex neveket kell keresni.

2010. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egyetértve az előttem szólókkal én is a természetesebb étvágynövelőket javasolnám Neked. Saját tapasztalataink:

A Béres csepp + C vitamin kombináció nálunk csak enyhébb étvágytalanság esetén vált be. A B12 vitamin valóban szuper, étvágyjavító hatása mellett roboráló hatású is. A B12 folsavval együtt, komplexben a többi B vitaminnal, plusz A, E és C vitaminnal tudja igazán kifejteni a hatását. Az én esetemben B12 vitamin injekció kúrára is szükség volt - természetesen alapos, több irányú kivizsgálás, teljes labor után. Nem tudom, Neked mindez egyáltalán megcsinálták-e, mielőtt csak úgy felírták a gyógyszert? Saját megélt tapasztalataim alapján az is felmerült bennem, hogy étvágytalanságod mennyire vezethető vissza pszichés tényezőkre? Pl. megfeszített munkatempó, hosszan tartó stresszállapot, érzelmi stressz, félelem-, veszély-, fenyegetettség érzet, főleg, ha mindez alvászavarokkal társul. Esetemben ezekkel is komolyan foglalkozni kellett, de minden eset és döntés más - a Tied is. Ja, ami még családunk több tagjának is bevált, az a China vasbor. No és séta, kirándulás friss levegőn! Tudom, nehéz ezt beiktatni a mindennapokba, de ennél természetesebb, egészségesebb étvágy-és jókedvnövelő szer aligha létezik :-)! Jó étvágyat, jó kedvet, testi-lelki harmóniát Neked!

2014. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem 3 üveg Béres csepp fogyott el C vitaminnal.... de semmi.
2016. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!