Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet, h folyton éhes...

Mitől lehet, h folyton éhes vagyok?

Figyelt kérdés
De szerintem igazából éhes, nemcsak nassolok, hanem tényleg éhes is vagyok, szinte bármi ehetőt megeszek, azt is amit egyébként utálok (de édességeket v. csipszet csak végső esetben, ha nincs semmi más). és nem tom elnyomni, ha iszom csak még éhesebb leszek, és addig nem nyugszom le és nem tudok semmi értelmeset se csinálni, amíg nem ettem vmit. nem az az elsődleges gondom, hogy ez hízlal, hanem hogy nagyon időrabló.
2010. jan. 28. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Vércukorszinted rendben van?
2010. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nézd szerintem menj el egy dokihoz mert lehet h valami betegségben szenvedsz.Van ilyen betegség h kényszeresen eszel.
2010. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 14+18 éves koromba voltam így. Kinőttem.
2010. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pár hónapja voltam vérvételen, és akkor tényleg alacsony volt a vércukorszintem (még ahhoz képest is, h éhgyomorra kell menni), de akkor még nem is volt ilyen rettenetes étvágyam.:D amúgy meg az utóbbi időben rendszeresen járok úszni, és lehet, h összefügg vele, de azért ez nem indokolja azt a mennyiséget, amit egy nap elfogyasztok.
2010. jan. 28. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
hát, én is azt mondanám, mint az első: nézess egy vércukorszintet (esetleg egy terhelésest is). a mozgás megnöveli az étvágyat - de nem a nasik irányába :)
2010. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nem nasikat eszem, mármint édességet, elsősorban a tejtermékeket falom föl.:D
2010. jan. 30. 08:33
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez a baj hogy tejtermékeket eszel mert attól nem lehet jól lakni és tápanyag sincs nagyon bennük szóval inkább állj le velük egy időre és egyél sok húst,zöldséget,gyümölcsöt
2010. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!