Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet hízni?

Hogyan lehet hízni?

Figyelt kérdés
180 cm magas 24 éves és 60kg ot nyomó fiú vagyok, ebböl kiderül hogy elég vékony. Az lenne kérdésem hogy hogyan tudnék hízni, rendszeresen eszek, szerintem nem kis mennyiséget, de mégsem hízok, de fogyni könnyen tudok és 60kg fölé nem tudok hízni. Mit tegyek?
2007. szept. 5. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Próbálj lefekvés előtt enni édességeket! Pudingot, csokit, mindig edd tele magad, érezd azt hogy kipukkadsz! Legalábbis én mindig fogyni akartam, nekem ezekről kellett lemondanom :) akkor neked biztos használ! Tornázz ,az izom szexissé tesz. sok sikert ;)
2007. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
70%
ENNI JO SOK CITROMOT,ES ZABALNI!MEGHOZZA AZ ETVAGYAT!
2007. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Irigyellek. Egyél sok kenyere, tésztát, mindenféle cukros szir-szart. Víz helyett kólát igyál, azzal is moss fogat :D A húsokhoz köretnek felejtsd el a párolt zöldségeket, egyél hozzájuk tésztát, krumplit, de akármi a köret, akkor is egyél mellé köretet. Lefekvés előtt vacsorázz be rendesen, pl. melegszendvicset, zsíros sajtot tegyél bele. Tejből, tejfölből a zsírosabbat válaszd.
2007. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
egyél kenyeret és 6 után olyan kaját aminek nagy a kalóriatartalma.igyál olyan gyümiléket amibe sok a cukor
2007. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

bárcsak én lennék ilyesmi paraméterekkel!

elsősorban azt javaslom, vizsgáltasd ki magad, mert pajzsmirigy probléma lehet mögötte esetleg. ez nem biztos, de jó utánamenni a dolgoknak! anyámnak pedig fekélye volt helicobacterrel, s miután 30 év után kikezelték, hízott ő is.


a kérdésedre is feleljek:

sportolj! olyan mozgást végezz, ami erőt igényel, s nem lendületet! nehezebb súlyokkal emelj kevesebbszer (nem kifejezetten súlyemelésre gondolok 200kg-kal!) és lassan csináld! fáj eleinte, de hozzászoksz! a futás, ugrókötél, bicikli, görkori stb... (hasonló mozgásforma) sajnos felejtő, mert felpörget, s ettől a mozgástól lehet vékonyodni!(ezt csinálom én helyetted is)

táplálkozás terén én nem javaslom, hogy este egyél csokit, meg zsírosdeszkát, ha eddig nem tetted! örülj neki, hogy nem érzed szükségét! szerintem rendesen étkezz, nem kell könyékig zsírosan, ragacsosan! egészségtelen. javaslom, hogy nézz be a két linkre:

1, [link] (itt egy dietetikus lakozik, aki sporttáplálkozással is foglalkozik, jófej! kérj tőle tanácsot!)

2, [link] itt pedig olvashatsz a testépítők étkezéséről, azt hiszem! nem az a cél, hogy te is olyan légy, csak ők is tömegnövelnek, s a diétájuk hasznos lehet neked!

:)

2007. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Szerintem annak,aki nem tud hízni ugyanolyan nehéz,mint aki nem tud fogyni...Én is ebben a cipőben járok hiába eszek sokat,nem tudok annyit hízni mint amennyit szeretnék.A sok evés mellé kéne a mozgás,meg ebéd után pihenj egyet hadd rakódjon :)

Egyébként ha ilyen a testalkatod,vagy gyors az anyagcseréd nem tudsz nagyon sokat tenni max pár kiló sztem.

2009. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
78%
Ne mozogj sokat, és ne idegeskedj. Én 75 Kg-ról híztam fel 132Kg.-ra. Most meg fogyózok.
2010. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kuko válasza:
100%
Szia! Ugyan ebben a cipőben jártam! 184 cm vagyok 65 kiló voltam! 78 kilóra akartam feltornázni magam. Mindent kipróbáltam semmi nem használt! És mellette utáltam mozogni. És találtam egy nagyon jó megoldást 1 hónap alatt elértem. A megoldás az nem más mint: C vitamin,multivitamin,béres csepp ezt a 3 dolgot megveszed a gyógyszertárban és naponta beszeded a napi egy bogyót! Azaz napi 3 bogyócska. És minden nap méred magad. Egy hónap alatt híztam fel 13 kilót. De ne feledd ahogy elérted az adott vagy kitűzött kilót.Abban a pillanatban dobd ki az összeset. Mert hallottam olyat, hogy valaki nem bírt megállni és csak hízott:) De sok sikert nekem sikerült! És ésszel nem játék!
2011. okt. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy első hallásra hülyén hangzik, de ha jól belegondolsz mégis igaz:

Egyél RITKÁN, de SOKAT!

Én kb. 58 kiló voltam 190 centi magasan 20 évesen. Azonban volt egy időszak, amikor ügyintézés, munka, stb-ből adódóan egyszerűen nem volt időm étkezni. Az ebéd és a reggeli között is volt, hogy 6 óra telt el, vagy még több. Sokszor nagyon éhes voltam, de ha ez rendszeresen megtörténik, a szervezetben ez egy olyan folyamatot indít be, hogy az ételt egyre lassabban dolgozza fel és a hirtelen sok étkezéstől a gyomor is kitágul. Ehhez több hét, de 1-2 hónap is el kell, hogy teljen, viszont onnantól kezdve a szokásos mennyiséget viszed be, önkéntelenül hízni fogsz. Mindez mellé persze erőgyakorlatot csinálj, különös tekintettel a széles hátizomra! (Én most már 26 éves vagyok, 3 év alatt 58 kilóról 84 kilóra híztam, a magasságom alig-ha változott. Nekem manapság inkább az a "pici problémám" van, hogy haskockáim nehezen jönnek elő :D )

2012. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

reggeli:mc reggeli colaval és előtte otthon vagy 2 tucat fornetti


ebéd: hús hússal és FEHÉR kenyérrel


vacsora: vagy este 10 órakor egyél minden zsírosat ami csk belédfér


én kisseb koromba nagyon sovány voltam és ezekkel sikerült anya teletömeött minden édességgel h hízzak egy kicsit sikerült mostmeg fogyózok!!!

2013. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!