Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez most komoly vagy enyhe...

Ez most komoly vagy enyhe betegség lehet?

Figyelt kérdés

2napja kezdtem rosszul lenni biztonytalan hasi fájdalommal ami inkább az alhasban jelentkezett. Este hőemelkedés volt az alvás simán ment görcs nem volt. Második nap szénsavas üdítőtől volt puffadás(ez az én hibám) de estére majdnem 38fokot muatatott a lázmérő ezt kísérte hidegrázást. Hasmenés nem volt, sőt egészséges de a több epe termelés látható volt a színén. Kérdésem: Ez lehet vakbélgyulladás vagy valami ételmérgezés/gyomorrontás/epebántalmak?


Azért vagyok bizonytalan mert, gyomorrontásnál nem írtak lázat. DE! egy fűszeres kaja amikor ettem nem ízlett és nem esett jól.


F(méh/pete stb kizárva :D)


2013. jan. 19. 00:44
 1/2 janipeti válasza:
Hmmm... Nem ettél mostanában valami nem teljesen higiénikus kajáldában vagy ilyesmi ahol összeszedhettél egy ételmérgezést? Esetleg antibiotikumkúra után még nem állt helyre a bélflórád?
2013. jan. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem keress fel egy jó pszichiátert!
2013. jan. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!