Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni? 22éves...

Hogyan tudnék hízni? 22éves fiu vagyok 180cm 55-60kg

Figyelt kérdés
Mindig sovány voltam de most szeretnék hízni igyhogy dolgozok, eszek pedig rendesen meg minden de nem megy, esetleg vmi tömegnövelő szerre gondoltam vagy nem tudom,ezért kérem a segitségeteket,konditerembe nincs időm menni itthon viszont van súlyzóm, tudtok segiteni?

2013. febr. 10. 20:32
 1/3 anonim válasza:
XD kövér szeretnél lenni? én lány vagyok és nekem tuti nem kéne 1 kövér pasi, az ilyen szerek csaktönkretesznek, járj táncolni hétvégente, vagy ha van időd sportolni (szintén hétvégén) REGGELIZZ UZSONNÁZZ EBÉDELJ TÍZÓRAIZZ VACSIZZ... egyél sok gyümit és vegyél be kálcium magnesium-ot, azért 2 kör kocogásra (ha jobb lesz az idő) lesz lehetősége, heti 2x, diétázz és igen diétázz, neked nem zsír kell hanem izom, talán enyhébb izomnövelő szereket ha nagyon akarsz fogyaszthatsz de beszélj az orvosoddal előbb erről, férfi torna DVD-ket is kivehetsz és ha lesz szabadidőd akkor csinálod, :D fog ez menni
2013. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"fog ez menni"

Aha, csak nem úgy ahogy a kicsi lány leírta! Dettó így kezdtem, csak 18 évesen már ráeszméltem, hogy változtatni kell. Vitamin+fehérje - ez kell neked. De amíg így állsz hozzá hogy nem mész konditerembe, addig felejtős a dolog. Én is otthon kezdtem, de nekem volt itthon fekve nyomó padom, hátgépem, tudtam hol húzódzkodni, egykezes és kétkezes variálható súlyzóim. Az alapgyakorlatokat meg kell tudni csinálni, plusz néhány izoláló gyakorlatot, közel konditermi szinten, aztán ha jó az edzés, kell mellé kielégítő táplálkozás és megfelelő alvás. És mindezt nem csak 1-2 hónapig űzni, vagy már néhány hét után feladni!

2013. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is sokáig 55 és 60 kg között voltam. Nem kell konditerembe menni, ha nem akarsz, én 2 év alatt úgy mentem fel 70re, hogy gyors az anyagcserém, itthon edzettem csak. Nem mindegy, hogy milyen kajából eszel sokat. Tömegnövelőt nincs értelme venni, először próbálj normális étrendet tartani és edzeni valamit otthon. Nekem akkor kezdett gyorsan felmenni a súlyom, amikor elkezdtem súllyal a hátamon húzódzkodni és hasonló nehezebb gyakorlatokat, és ami a legfontosabb: naponta minimum 3x sok fehérjét bevinni: hús, tojás, sajt, hozzá teljes kiőrlésű kenyér, rizs.
2013. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!