Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az a kérdésem hogy 16évesen...

Maddam kérdése:

Az a kérdésem hogy 16évesen 54 kg idealis? Egy kétségbe esett lány . Köszi elöre is

Figyelt kérdés
Szeretnek has, csipö, combol fogyni ... Linkelnetek videokat vagy weboldalakat ahol edzes tervek vannak vagy ijesmik ?? Es mit ne egyek

2013. febr. 18. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:

16 éves vagy 54 kg és fogyni akarsz? Hány cm? Te is ezekhez a kifutókon rohangáló zörgő csontú modellekhez akarsz hasonlítani?!

Ha 170 cm felett van a magasságod, még az sem lenne baj, ha híznál 2-3 kg-t.

A has, csípő comb kérdést pedig tornával oldd meg ne fogyással!

2013. febr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy az 54 kilód ideális. Én is pont 54 kg voltam 16 éves koromban, és nagyon jó alakom volt:)
2013. febr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fantörpikus.. a magasságod már nem is számít. Az izomtömeged, testzsír-arányod már csak luxus információ, mi ezek és fénykép nélkül alkossunk olyan véleményt, ami majd hasznodra lehet.. tök jó.


Eszel sütit, tortát, kenyeret, chipszet, krumplit, tésztát, joghurtot, tejet, kefirt?


Igazából, elég ha ilyeneket nem eszel, ami marad az jó lesz most is, és idősebb korodban is.

2013. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért baj ha eszik teljes kiőrlésű kenyeret, krumplit meg néha egy kis kefírt?? A tortával chips-el cukros üdítőkkel túl zsíros kajákkal tartósítószerezett/ízfokozott kajákkal stb vel énis egyet értek...
2013. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam még túl zsíros kajával.


Ugyan az a baj a kenyérrel a krumplival mint a cukros üdítőkkel: fölösleges cukorral terhelik a szervezetet, fölösleges munkának teszik ki a hasnyálmirigyet. Ez közvetetten a tejre is igaz, és persze a bélfalat, sőt az egész szervezetünket károsító burgonya-gabona lektinekről, a gluténról, emésztést gátló anyagokról is hosszan lehetne beszélni. Fölösleges kockázatok, ez a gond velük. Túl sok ember betegszik meg miattuk.

2013. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!