Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges, hogy a párom nem...

Lehetséges, hogy a párom nem akarja, hogy lefogyjak? Hogyan lehet úgy lefogyni, hogy a kedvesed folyton édességekkel halmoz el, és legyint ha fogyókúrázni szeretnél?

Figyelt kérdés
A kislányunk születése óta nagyon elhíztam.A párom sosem gúnyolt ez miatt,inkább mindíg bókolgat nekem.Mindíg hoz haza valami édességet amit TV nézés közben elmajszolunk.Egyik nap elkezdtem letölteni egy torna videót a netről,és erre az volt a reakciója,minek amikor úgysem fogom sokáig csinálni.Volt,hogy fogyóztam és kevesebbet ettem,meg salátákat,akkor meg azt mondogatta,jaj ő éhen halna ha ilyeneket enne.Valahogy sosem bíztat,inkább lehangol és elveszi a kedvem ettől az egész fogyókúrától.Egyszer sikerült leadnom 12kilót.Mindenki dícsért a munkahelyemen,hogy milyen ügyesen lefogytam,ő meg semmi.Mikor kérdeztem tőle,nem vette e észre,rám nézett vizslatva és annyit mondott ő minden nap lát,biztos azért nem tűnt fel neki.Egyszerűen olyan rosszul esett,hogy abba is hagytam a fogyózást,mert teljesen elment tőle a kedvem.A másik amit észrevettem,hogy azt sem veszi észre ha példáúl szebben öltözöm fel,vagy beszárítom a hajam.Lehet neki tök mindegy hogy nézek ki?Minden nap elmondja,hogy imád engem,de én úgy érzem nem tekint engem igazi nőnek,csak a kislánya anyjának.Már nem is tudom mikor voltunk együtt utoljára.Szól a vészcsengőm,mit csináljak!???
2013. febr. 18. 12:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Dicséretre méltó hozzáállás egy férfitől aki elfogad olyannak amilyen vagy! A véleményével nem akar téged kényszeríteni sem kínozni! Ő úgy szeret téged ahogy vagy! Mégis kinek akarsz tetszeni a párodnak vagy a munkahelyi kollégáknak? Te jól érzed magad a bőrödben fogyókúra nélkül is? Próbáld megbeszélni vele:a nap bizonyos szakában esetleg együtt kocogtok,vagy heti beosztással sokat sétáltok. Az egyetlen kíméletes mozgás a séta:minden tagot megmozgat anélkül,hogy bármi probléma származna belőle! Ne várd el egy férfitől,hogy észrevegye az új frizurát vagy egy új ruhát! Ha megszerelnéd az autótokat az biztosan feltűnne neki. Miért kell neked "rémeket" látni,amikor egyértelmű:nincs okod elbizonytalanodni!!!
2013. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!