Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem fogyókúrázni és még...

Elkezdtem fogyókúrázni és még is hízok?

Figyelt kérdés
Az átlag kalória bevitelem 1700. Elkezdtem fogyókúrázni és most 1300-1500 kalóriát viszek be és 3 nap alatt 3 kilogrammot híztam.. Pedig éhes sem vagyok.

2013. jan. 17. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy mennyi fehérjét, szénhidrátot, zsírt vittél be. Mert a kalória rohadtul nem számít.
2013. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Visszakérdezek, de utána leírjuk a megoldást is, lehet segíteni a dolgon..


Kérdés: vajon miért írjuk sokan, hogy a diéták, fogyókúrák többnyire butaságok, illetve miért írjuk le akár naponta többször a kalóriaszámlálás hibáit? Ezért..

2013. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Testsúlyod mindenféle hízás, fogyás nélkül alapból változhat 3 kilót...
2013. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos jó az a mérleg? Az se mindegy mikor mérted a súlyod. Pl reggel éhgyomorra széklet után, kiszáradva (mint egy jó ivászat után). Ha ez volt az első mérés akkor a következő simán lehet +3kg
2013. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És miket eszel? milyen gyakorisággal?

Én még az életben nem számoltam kalóriát, csak néztem, hogy mit mivel eszek, és volt, hogy 15 kilót fél év alatt.

2013. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem ezzel sikerült már 12 leadnom csak most szeretnék megint ennyit de nem menne sose lejebb.:(
2013. jan. 17. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Elérhettél egy egészséges alsó súlyhatárt, aminél nagyon nehéz, és nem is túl ajánlott lejjebb menni.


Lehet eddig fiatalabb voltál, egészségesebb, és még bejött ez a "fogyókúra". Semmi csoda nem tart örökké, a kalóriaszámolás sem.

2013. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!