Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az van, hogy 3 hete elkezdtem...

Az van, hogy 3 hete elkezdtem fogyókúrázni mindennapi torna (60-80 perc) és influenzás lettem azt mondja anyukám ne tornázzak, mert komoly szövődményei lesznek ha nem fekszem ki ezt a betegséget. Hízok? Megáll a fogyás?

Figyelt kérdés
hétfő óta nem tornázok ,minimum péntekig nem is szabad de nagyon félek,hogy elkezdtem a fogyókúrát,erre meg három hétre rá le kell állnom..de persze ha meggyógyulok folytatom. Szerintetek gond? 14 éves lány.
2013. jan. 30. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez így igaz, betegen nem terheljük edzéssel a szervezetünket. Igen, lehet hogy ki kell hagynod most néhány napot, de gondolj bele abba, hogy plusz terheléssel sokkal hosszabb időre is kiütheted magad. Amúgy nem, nem fogsz hízni, sőt, betegség során az ember általában fogyni szokott.
2013. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
huhh.:)! Köszi a választ!:)
2013. jan. 30. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!