Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iskolába járok így nem tudok...

Pannah00 kérdése:

Iskolába járok így nem tudok normálisan fogyókúrázni, van valami ötletetek hogy hogyan fogyhatnák le 10kg-ot a leggyorsabban (lehetőleg 1-2 hét alatt)?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan fogyhatnék le , 2-3 éve tornázom járok táncra és boksz edzésekre . a koromhoz képest 15 kg-mal több a súlyom és ez nekem nyomasztó . Hogyan tudnék lefogyni a suli mellett és ha hiába a mozgás akkor mit tegyek ?
2013. febr. 3. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

10kg-ot 1-2 hét alatt:D

Fogd lassabbra a dolgot vagy felejtsd el.

Miért akar mindenki több éves elhízás után hirtelen lefogyni?

2013. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

énis iskolába járok és tudok normálisan fogyozni:D

igy csinálom

reggel főtt tojás

iskolába 2 teljes kiorésű zsemle sonkával

ebéd csirkemell + zöldség

uzsona gyümölcs

vacsora csirkemell + zöldség

2013. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Zöldségeket, húsokat, gyümölcsöket eszel édességek, kenyér, tészta, tejtermékek helyett. De ha dolgoznál, akkor is így fogyhatnál.


Na most így nyilván amit elétek dobnak 'ételt' az iskolában, az nem megfelelő, ez egyedül neked rossz.. Tehát muszáj zöldségeket, gyümölcsöket (vagy akár húsokat) magaddal vinned ételhordóban, ha normális ételt akarsz enni, fogyni akarsz. Viszont ha ezt megszokod, tudatosan kezdesz enni, akkor komoly problémákat előzöl meg amikkel nálad idősebbek is küzdenek, általában sikertelenül. Tehát sok sikert!

2013. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mirk ***** válasza:

Én is iskolába járok és mégis le tudtam fogyni. Reggelire általában valami tojást eszek, vagy főttet, vagy rántottát zöldségekkel, kenyér nélkül! Az iskolában eszek egy - két gyümölcsöt, attól függ, hogy meddig vagyok. A többi étkezésre sok hús és zöldség. Hetente 4 alkalommal edzek 1 órán keresztül (fél óra aerobik, fél óra szobabicikli), és emellett minden nap sétálok 1-2 órát.

Nem lehet az iskolára fogni azt, hogy nem fogysz, ha úgy gondolod, hogy eleget mozogsz, akkor az étkezéssel lesz probléma.

Ne akarj ilyen rövid idő alatt ilyen sokat fogyni, mert:

1. nem lehet ennyit

2. ha mégis, nem lenne egészséges, nem zsírból hanem izomból veszítenél

3. amint abbahagyod ezt a drasztikus koplalást, visszajönnek a kilók

Hetente fél - 1 kg az egészséges.

2013. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1-2 het alatt sehogy.
2013. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kígyómancs válasza:
100%

egy héten belül maximum úgy tudsz 10 kilót fogyni, ha amputálod mindkét lábadat.

ha rendszeresen mozogsz, odafigyelsz, hogy mit eszel és kitartó vagy, 3 hónap alatt egészségesen leadhatsz 10 kilót és még a lábaid is megmaradhatnak.

2013. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mielőtt valaki azt hinné hogy én el vagyok hízva (első kommentelőnek szól) közlöm hogy nem ,csak lesz 2 versenyem és az edzőm késve mondta hogy fogyjak le 10 kilót mert csak 30kg-osan lehet rész venni rajta .
2013. febr. 6. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát gratulálunk..


Idióta versenyzőknek, akik 10 kilókat csak úgy fel-le ugráltatnak magukon, mégis mennyi idős vagy, hogy 30 kg-os kellene legyél??


Aztán meg távolról üdvözlöm az edződet, hogy a pa.raszt kiadja egy kislánynak hogy fogyjon le 10 kilót, amikor ebben az országban a NŐK NAGY RÉSZE egész életében nem tudja hogyan fogyjon le, mi sem természetesebb, semmi tanácsot nem ad csak hogy fogyj le.. az egy idióta.. de biztos jó neked, hogy ilyen edz téged. Átadhatnál neki egy tökönrúgást is, mondd meg hogy "Aczél" küldi.

2013. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!