Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem fogyókúrázni és...

Elkezdtem fogyókúrázni és kisebb lett tőle a mellem. Tudtam hogy ez be fog következni, de nagyon zavar, mert amúgy sincs nagy mellem. Valahogy vissza kaphatom az eredeti méretét? Mondjuk ha abba hagyom a fogyót?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
implantátum
2013. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hiába pontozod le attól még nincs más megoldás...
2013. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem pontoztam..
2013. febr. 7. 22:17
 4/8 anonim ***** válasza:
cserébe szép vékony leszel :)
2013. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem fogyókúrázol hanem normálisan étkezel és visszaszedsz pár kilót akkor visszakaphatod a méretét.

A mell tiszta zsírszövet és ha valakinek csökken a testzsír%a, az sajnálatosan a mellet is fogja érinteni, ez az oka annak, hogy a legtöbb fitneszes és testépítő nőnek implantátuma van, mivel az ő testzsír%-uk 20 alatti általában.

Plusz kilók vagy implantátum... ez a két megoldás van

2013. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetes módszereknél ez van!-Vagy nagy a hasad és jók a melleid,vagy lapos a hasad és jóval kisebb a mellméreted.Ha jól sportolsz szép a kis cici is,izmos testtel és az implantátum ajánlók meg elmehetnek a sunyiba....
2013. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem megyek a sunyiba a kérdés az volt hogy vékonyan nagyobb melle...szerintemsem szép az implantátum de a kérdésre ez a válasz

Én örülok a kissebb feszes cicimnek :)

2013. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a fogyás mindenhonnan megy, ez a nőknek nem mindig előnyös, de nincs mit tenni ellene.
2013. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!