Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnám leküzdeni ezt az...

Hogy tudnám leküzdeni ezt az undort?

Figyelt kérdés

Tavaly október környékén összeszedtem valami vírust, melynek következtében kb 3 napig ment a hasam és hánytam. Ezt megelőzően közvetlenül lecsót ettem, viszont egészen biztos, hogy nem az volt a ludas, mert más is evett belőle, és teljesen jól volt.


Valamiért viszont úgy fest, hogy azóta körülbelül rá sem bírok nézni a lecsóra, mert egyből hányingerem lesz tőle. Ez elég fura, mert tudom logikusan, hogy nem amiatt lettem rosszul és eddig nagyon szerettem. Vállat vontam eddig, hogy sebaj, majd elmúlik, de már több hónapja ez van, és azóta egyre gázabb, mert kezdek mindenféle paradicsomszószos akármitől indokolatlanul rosszul lenni, pl émelygek, elfog a rosszullét a szaguktól, ízüktől...


Tényleg nem értem, mind olyan étel, amit eddig nagyon szerettem, semmi bajom nem volt velük. Gyanítom a betegséghez van köze, hogy az agyam öntudatlanul összekapcsolta a betegséget a lecsóval, vagy vmi ilyesmi.


Lehet ez ellen tenni valamit? Elég bosszantó, hogy lassan teljesen szokványos ételektől is elfog az undor, amiket eddig szívesen ettem.



2013. febr. 22. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Dettó így voltam a lasagne-val, utána vittek be a kórházba, de nem attól lett bajom. Egy idő után elkezdtem enni, már nem tudom mennyi, de szerintem 1 év is volt.


Szerintem ha szeretnél enni belőle próbáld meg másképp csinálni, tojással, rizzsel, más fűszerekkel, zöldségekkel, köretként. Vagy egy ideig ne egyél. Engem nem köt a lecsóhoz rossz emlék mégse nagyon szeretem, max. a tojásosat.

2013. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!