Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mondana valaki olyan tömegnöve...

Mondana valaki olyan tömegnövelő szereket nők részére, akik hízni szeretnének?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és 50kg 170cm magassághoz. Világ életemben sovány voltam és most próbálok hízni, de nehéz. Olyan tömegnövelő szerre lenne szükségem, ami nagyon erős, gyors és nem izomnak kéne, hanem zsírnak. Ár nem számít, csak az, hogy erős legyen, akár férfiaknak való is lehet, mert szeretném gyorsan elérni azt a súlyt amire vágyom.

2013. márc. 4. 16:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Enyhe fatorexia, ez sem egészséges bizonyos határ fölött.
2013. márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Hallod a fatorexia azt jelenti, hogy soványabbnak látod magad mint amilyen vagy. Én nem csak a saját véleményemre adok, hanem máséra is. Mást is megkérdezek.


[link]


Én meg a történetben szereplő nővel ellentétben kicsit ducibban érzem magam szépnek, magabiztosnak. Maximum 100 kg leszek. Tudom ezt soknak tartjátok, de ez csak a felső határ, amin még nem szeretnék túl lépni.

2013. márc. 22. 13:03
 23/24 anonim válasza:
Szia! Az lenne a kérdésem, hogy sikerült meghíznod?
2019. okt. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Miert szeretnél 100 kg lenni?

Hogy fogsz futni annyi kiloval?

Miert zsirt akarsz felszedni es nem izmot?

2021. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!