Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet anorexiából...

Szintiszoli123 kérdése:

Hogyan lehet anorexiából gyógyulni? (a pontos kérdés lent)

Figyelt kérdés
Az anorexia egy fajtájától szenvedek. Sajnos egyedül nem haladok a gyógyulással. Olyan anorexiások segítségét szeretném kérni, akiknél a fogyás után a gyógyulás gátja a túl gyors hízástól való éleleme volt, de sikerült meggyógyulniuk. Kérem, ha valaki ilyen és megtenné, hogy válaszol pár kérdésemre, jelentkezzen! Köszönöm előre is.

2013. márc. 6. 20:18
 1/2 monika roberta válasza:

Szia

en is atestem rajta...38 kilo tobb honap korhaz,anorexia,bulemia,alkohol...stb

most eppen 55 kilo vagyok de hashajtozok,,,ha elnezem a regi kepeimet elszornyedek...

a korhazak,terapiak nem segitettek..semmit csak megjobban versengtunk ki a betegebb...

az agyadba kell felismerned ha tovabb csinaod nem lesz eleted....

nem lesznek barataid mert kiaradsz a kozos barati programokbol,lssuk nem egy elmeny egy anorexiassal joizuen enni...

azonkovul minden idod csak a kaloriszamitassal toltod,,,,es a keves kaloria miatt nincserod bulizni,sportolni...stb

azonkivul leall ha meg van hormontermelesed es nem fogsz tutdni gyereket szulni,a ferfiak pedig termekeny not akarnak,nem pedig egy gyenge,beteges,termeketlen,depreszios lanyt....

az anorexiabol teljessen talan sose lehet kigyogyulni..de sziholigiai oka van...szeresd magad eloszor,mert csak akkor fognak is szeretni,,,,ahoz pedig etesd meg a boldogsag hormonjaidat eloszor...

nagyon sok sikert kivanok,,,,nekem sikerult 99%viszont szerintem eletem vegeig dietazni fogok....ahahahaah

2013. márc. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a bíztató szavakat. Milyen gyoran (kg/hét) merhetek hízni, hogy az lehetőleg ne háj legyen? A sportolűs kizárva, mert azt még nem bírom. 190 cm és 57 kg vagyok

2013. márc. 13. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!