Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vírusinfekciót állapítottak...

Vírusinfekciót állapítottak meg a gyomromba. Diétáznom kell. Mit főzzek?

Figyelt kérdés
Már unom a rizst a krumplit meg a pirítós kenyeret,sőt már a sós kekszeket is.Egyszerűen nincs energiám.
2013. márc. 11. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Vettem egy nagy levegőt, komoly indulatokat fojtottam el magamban. Ezt fontosnak éreztem leírni.


Hozzá nem értő, primitív egoista őrült volt, aki ajánlotta neked a rizst, krumplit, pirítóst.. kekszet!


Hihetetlen hogy évek alatt még mindig nem képesek felfogni, azzal a csöpp agyukkal, hogy az ember hús és zöldségevő, a lisztes, szénhidráttal, gluténnal és lektinekkel teli ócska növényeik a testünk rengeteg funkcióját csak nehezítik, az immunrendszer működésétől az emésztésig. Ezek mindenkiből lisztérzékeny, elhízott cukorbeteget csinálnának, mert akkor még inkább ki lennének szolgáltatva nekik az emberek. Vagy csak szimplán nem képesek az őskori tudásukat frissíteni.. egyik eset sem jó nekünk, átlag embereknek akik bizalommal fordulunk orvosokhoz, neadjisten dietetikusokhoz..


Párolt zöldségeket (mérsékelt fűszerezéssel) és húsételeket (szintén moderált fűszerezéssel, most ne csípősen) próbálj meg enni. Tejeket, gabonákat, krumplit felejtsd el, minél tovább.


Jobbulást kívánok!

2013. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Va egy hosszadalmas vírus járvány. Nekem 3 hétig tartott. Normix 200 nevű gyógyszert kaptam rá, az segített. Egyél reszelt almát, párolt reszelt répát. Húslevest zöldségekkel.
2013. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én is ezt a normix tablettát kaptam de még nem kezdtem el szedni.
2013. márc. 11. 13:46
 4/5 anonim válasza:

Kedves Kerdezo!


Mik voltak a tuneteid es hogyan allapitottak meg ezt a betegseget? Koszi.

2013. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szédülés hányás hasmenés.

Kaptam infúziót.Mindenféle vizsgálatot csináltak,de minden eredmény rendben volt.Az van a papíromon,hogy vírusinfekciót állapítanak meg.


3 héttel ezelőtt ugyanez volt a kisfiammal is.Csak neki görcsölt a hasa meg hányt.Ő is kapott akkor infúziót meg bent voltunk két napig a kórházba.És neki is minden eredménye rendben volt.Neki is vírusinfekció volt írva a leletére.

2013. márc. 11. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!