Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érdemes lenne megnézetnem a...

Érdemes lenne megnézetnem a lányomat? Fontos!

Figyelt kérdés

Lányom 18 éves, 162 cm, és 43-44 kg. Ha egy napig egyáltalán nem, vagy kevesebbet eszik, már le van fogyva. Érdemes lenne őt orvoshoz vinnem kivizsgálásra, vagy ez terméeszetes?

Aggódok


Köszönöm


2013. márc. 21. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd el. De ne bántsd, ne legyen rosszérzése miatta vagy betegségtudata.

Egy vérvétel, vizelet sosem árt.

Bár...én 164cm vagyok (34 éves) és 50kg voltam terhességek előtt. Most kb. 47kg vagyok. Soha nem fogyóztam, bármikor bármit ehetek, ilyen fajta vagyok. Néha piszkálnak, hogy nyüzüge vagyok (bár a hasam sosem volt lapos, üléskor igenis hájasnak néz ki és nem képzelődök :) ), de a közérzetem tökre rendben van.

2013. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Micsoda? Én ugyanígy voltam ezzel, rögtön lement a hasam. 22 éves koromra sajnos kinőttem belőle. Gyors anyagcsere, fiatalos lendület. De ha attól megnyugszol, vidd el orvoshoz. Bár 18 évesen nem hiszem, hogy vinni kéne. Ha rosszul érezné magát, menne magától.
2013. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:) Komolyabban szerene foglalkozni a modellkedéssel, van is fotósa, ő ennek külön örül, de köszönöm, aranyosak vagytok:)
2013. márc. 21. 12:02
 4/9 anonim ***** válasza:

beszélgess el vele, hogy mit gondol magáról, kövérnek látja e magát stb

az nem normális ha egy nap semmit nem eszik, a te felelősséged is hogy rendesen egyen, mert 18 évesen még az ember gyerek, bárki már mit gondol is! (mondom ezt 21 évesen, visszagondolva magamra én még gyerek voltam!)

ha netán hánytatja is magát akkor nincs mese, ott már bajok vannak

amúgy csak a súlyából nehéz lenne mondani bármit is, én 158 cm és 46 kg vagyok, pedig normálisan eszem csak ilyen az alkatom

kivizsgáltatni meg max, hogy van e hiánybetegsége, ki lehetne

2013. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére nem látja kövérnek magát, meg van magával elégedve, hánytatni sem hánytatja magát:)
2013. márc. 21. 12:03
 6/9 anonim válasza:

Önmagában emiatt ne.Én 161cm vagyok,18 évesen 43 voltam,ha egy nap nem ettem 41 is lettem hamar.

Most 39 vagyok és nem megyek 46-nál feljebb.

2013. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy baja lenne, biztos csak ilyen alkat.

Én bármit megadnék, hogy ilyen legyek. :)

2013. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minek kellene orvoshoz vinni? Ha rosszul érezné magát, szólna. Örülj neki, nem lesz magas vérnyomása, cukorbetegsége, és még sorolhatnám! Bár Én lennék ilyen alkat, de sajnos alapból férfias alkatom van, széles vállak, hát, nagy darab vagyok, még akkor is ha fogyok.
2013. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
en is ilyen vagyok 175cm es 55 kilo...adottsag, eszem rendesen, de nem hizok. HA latod h szivesen eszik es nem teljesen kedvetlen akkor nem hiszem h baja lenne
2013. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!