Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak? Nagyon sürgősen...

Mit csináljak? Nagyon sürgősen le kéne adnom pár kilót.

Figyelt kérdés
Már másfél éve nem mentem egy bizonyos maximum súly fölé. Karácsony óta rendszeresen afölött vagyok sőt életemben nem voltam még ennyi kiló. Kb 5-6 kilóval több vagyok mint amennyi eddig voltam. És sürgősen le kéne adnom ezeket a kilókat mert táncos vagyok és most jönnek a versenyidőszakok és előadások amikben elég sok látszik az alakomból. És ha nem érzem jól magam a bőrömben nem tudok teljesíteni és mostanra már addig fajult a dolog hogy reggel majdnem elsírom magam mikor meglátom magamat a tükörben. Így nem lehet élni hogy valaki ennyire utálja magát. Kérlek ha tudtok valami nagyon gyors és hatásos tippet osszátok meg velem. Nagyon sürgős. Ezen a héten lesz 2 előadásom és egy versenyem is

2013. ápr. 1. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Az elhízás táplálkozás eredetű probléma, hogy állsz a liszt, cukor, tejtermék evéssel?
2013. ápr. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon figyelek oda igazából. Nem mellőzök semmit mindig azt eszek ami jól esik
2013. ápr. 2. 15:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Első lépésként mellőzd a bolti kajákat. Amit csak el tudsz képzelni, mindenben cukor, meg kukoricakeményítő van. Hamarosan úgyis kapod majd a "jobbnál jobb" életmódbeli tanácsokat, addig figyelj oda erre.
2013. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegetáriánus étrenddel, főleg nyers kajákkal hamar rendbejöhetsz, sőt jobb formába, mint előtte voltál. Én is ezt tartom!
2013. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha csak fele olyan elszánt vagy mint az írásodból lejön, nyert ügyed van.

Két oldalról fogd meg a dolgot.Kaja és mozgás.

Kaja:

Nincs cukor,szénhidrát,és zsír.Van minden más,fehérje, zöldség,gyümölcs. Saláták tucatszám,ha nem laktató csirkemellel felfuttathatod pl.Napi 1500kalóriába álján meg.Igyál napi 3+ liter folyadékot.

Mozgás:

Napi 1óra kardió,kocogás pl. jó is lesz.Saját tempóban 2-3-4-5 km.


Mindezek mellet használhatsz anyagcserefokozó kiegészítőket(teák,kapszulák,étvágycsökkentők) amik segíthetnek (semmiképpen sem önmagukban!)

Ha szigorúan odafigyelsz a kajár és futni is eljársz, egy-két héten belül látható eredménye lesz,utána dinamikusan fogysz tovább.

Sok sikert!

2013. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Ne irjatok ilyen butasagot, hogy hagyja el a zsirt! Ha nem ertitek a temat, akkor tessek mas kategoriaban osztani az eszt.

Zsirt elhagyni, olyan mintha azt irtad volna, hogy ne egyen feherjet!


Az 1500 kaloria is butasag, mert nem ismerjuk a kerdezot, milyen magas, hany kilo, hany eves stb. Nekem BMI-m (vagyis a kaloria amit elegetek, ha egesz nap nem csinalok semmit csak fexem, olyan 1350 korul van). En peldaul napi 1500-al felfordulnek, mert eleg aktiv eletet elek.


Kedves kerdezo, nezd meg ezt:

[link] -ird be nem, kor, suly, magassag stb. es megkapod, hogy neked mi a minimum, amit enned kell egy nap. Ez ala ne menj mert szenvedni fogsz es meg karos is.


Ha gyors megoldas kell, akkor javaslom a kaposztaleves kurat. Ez nem egy hosszutavu fix, vagyis ha megcsinalod es leugrik par kilo, laposabb lesz a hasad, de utana folytatod tovabb az esztelen kajalast, akkor ez a kura nem er semmit. Viszont arra jo, hogyha eletmodot akarsz valtoztatni es raszokni az okosabb evesre, akkor ez ad egy lokest az indulashoz. Raadasul egeszseges es finom, legalabbis nekem izlett.

2013. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , nagyon rendesek vagytok!!:) Már több mint 2 hete kerülöm a cukros lisztes dolgokat bár volt 2 eset hogy elhagytam magam de nem adtam fel hanem utána ugyanúgy folytattam . Tegnap futottam 6 km-t csináltam vagy 400 hasprést,fenékre és combra is edzettem és ma is megyek edzeni. Sok zöldséget eszek, meg gyümölcsöt , tojást, csirkét, halat. Remélem ez így marad és sikerülni fog :) Amúgy 17 vagyok (kb 1 hónap múlva leszek 18), lány , 165 centi . Tavaly 49 kiló voltam , mostanában 53-54 és hát háj ment rám a rendszertelen és szark kajákból álló étkezés miatt, szóval azt szeretném lefaragni. Mostanában nem mérem a súlyom mert rájöttem hogy semmit sem számít lehet hogy nem lesz kevesebb a súlyom mert sokat edzek de sokkal jobban néznék ki ha inkább izmosodnék és lemenne a combomról a háj :D
2013. máj. 3. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Hatos, kevered a szezont a fazonnal.

A BMI = body mass index. Nem az, hogy hány kalóriát fogyasztasz.

2013. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7. Ez jó írás, furi de úgy tűnik jól csinálod a dolgokat. Igaza volt annak aki azt írta hogy nyert ügyed van.
2013. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!