Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőn ettem:1 szelet sütemény...

Hétfőn ettem:1 szelet sütemény ( lightos ), egy adag káposzta főzelék, tejeskávé édesítőszerrel bolondítva És, másnapra híztam több, mint 2 kilót. Ez mitől van? Help, de sürgősen. Hány napig kell koplalni, hogy visszafoggyam?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Másnap mikor mérted magad és hogy?

Ettél, ittál, volt rajtad ruha, voltál wc-n?

De ha ez mind nem, akkor se kell betojni, nem csak zsírból áll az ember.

2012. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja , wc-ztem... :/ ruha meg volt rajtam , mint mindig... és késő du. mértem magam... szerinted hány napig kell koplalni , hogy visszamenjen a súlyom?
2012. dec. 12. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
1 nap alatt 2 kg? Akkor eladhatnád a tervedet testépítőknek, dúsgazdag lehetnél! Amúgy rossz mérleg..Ennyi a titka.:)
2012. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ember súlya naponta ingadozik ráadásul ha ruhával méreckedsz akkor valszeg nehezebb ruhadarabok voltak rajtad. Ha naponta akarsz mérckedni akkor reggel wc után meztelenül vagy bugyi-pólóban állj a mérlegre . Egyébként ne koplalj mért jó feleslegesen kínozni magad? a hétfőd is kész röhej az ok hogy koplalva fogyózni de akkor is sütit enni lol? Keress rá normális étrendre és kezdj el mozogni ha gondolod írj és akkor elmondom én hogy fogytam normálisan tarthatóan semmi éhezéssel de csak ha rászánsz 2 hetet minimum mert nem szeretem feleslegesen koptatni az ujjam
2012. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is simán felugrik nap végére 2 kilót, ne izgulj ezen. Ezért szokták ajánlani,hogy mindig felkelés után, reggeli előtt, ruha nélkül mérjük. Volt, hogy este megnéztem, utána reggel is és amíg aludtam 1,5 kilót is lement a súly! Mondjuk volt amikor semmit sem. Én is már csak heti egyszer nézem.

Egyébként minél több vizet iszol, annál gyorsabban megy az emésztés és nem tartja vissza a vizet a szervezet sem, ez is meg szokta dobni a súlyt, ha nem iszik valaki eleget. 3 liter viz szükséges lenne naponta.

2013. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!